***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #796
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Haha, noisy nation oli ka jah :DDD
    nemad siis esindasid hard core versiooni. olid ajad, olid ajad

    Peent turniirihuumorit (ehk siis Brasil/USA):




    Comment

    • Tylos
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 340

      #797
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
      Haha, noisy nation oli ka jah :DDD
      nemad siis esindasid hard core versiooni. olid ajad, olid ajad

      Peent turniirihuumorit (ehk siis Brasil/USA):




      Krt,see on ikka nii peen ,et kuidagi ei l6ika l2bi....

      Comment

      • macroTilt
        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
        • May 2010
        • 629

        #798
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Tylos, peen huumor ongi siuke huumor, kus enamus ei l6ika labi.

        Comment

        • Tylos
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 340

          #799
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          dunno,teatud stoned momentidel pidi naer niisama ka peale tulema ilma huumorita.

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #800
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            hahahahahahahahahaha. 66d Tylos! hahahahahahahaha.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #801
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              fock you hahahahaha väga peen

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #802
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #803
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Kas keegi kasutav veel campusneti ja sureb neti aegluse kätte ??

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #804
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Seoses pettuste arvu suurenemisega seadsime rahavahetustele piirangud ja ainult suurema usaldusväärsuse ning postituste arvuga kasutajad said teha rahavahetusi. Kahjuks too muudatus pälvis kasutajate poolt, kellel ei olnud piisavalt postitusi või usaldust, väga palju pahameelt ja meelehärmi. Rahavahetus kutsus ligi uusi kasutajaid, kes eirasid ilmselgelt foorumireegleid ning tihti lõhkusid PokkeriProd.com foorumi sõbralikku õhkkonda. Seetõttu otsustasime, et alates 1. veebruarist 2010 on PokkeriProd.com foorumis kõik rahade vahetused täielikult keelatud s.h. ka läbi PM'ide. Kes eirab reeglit, saab ka vastava karistuse.

                    Otsus on lõplik ning ei kuulu enam ümbermuutmisele. Andsime mitmeid võimalusi, aga kahjuks osad kasutajad sellest aru ei saanud. Kõige suuremad kaotajad ongi kasutajad, kes kõige rohkem protesteerisid uue rahavahetuse poliitika vastu ning nende pärast peavad kahjuks kannatama ka kõik ausad ja korralikud foorumlased

                    Tuleb mõista, et meie foorum on pokkerifoorum, kus peamine on pokkerimängijate arendamine ja nende mängu parandamine, mitte aga rahade vahetamine ning diilide küsimine. Meie peamiseks poliitikaks oli minimaalne reklaam, pokkeriõppe jagamine - ja keskendumine ning sõbralikkus. Kahjuks kaks viimast, eriti viimane on hakanud vaikselt lahtuma. See on meie foorumile lubamatu.

                    Seetõttu administraatorite ja moderaatorite peamine ülesaanne 2010. aastal ongi taastada vana hea PokkeriProd.com pokkerifoorum (rõhk sõnal "POKKERI") ja kaotada ära negatiivsus ning vaenulikkus. Vajadusel võtame kasutusele kõige rangemad meetmed, mida rakendame kasutajatele, kes ei saa aru meie foorumi eesmärkidest ning õõnestavad meie foorumis rahulolu ja sõbralikkust.

                    Lõpetuseks tahaks öelda, et peale sõbralikkuse proovime edasi arendada pokkeriõpet ja tõenäoliselt avapaugu tulistab vennas TIGRANO oma uue ja huvitava projektiga.

                    PokkeriProd.com juhtkond loodab, et kasutajad mõistavad muudatuse vajalikkust. Me võiks pidevalt "bännida" pettureid ja kommuuni õõnestajaid, aga see on jällegi üks negatiivne tegu, mis pikemas perspektiivis mõjub foorumile halvasti.

                    PokkeriProd.com juhtkond.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #805
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Ilus lugeda :)

                      Comment

                      • nalg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 489

                        #806
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        kena romaan tõesti :) / vabandan, ei teadnud, et see keelatud

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #807
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas nalg Vaata postitust

                          ...

                          Lõpetuseks tahaks öelda, et peale sõbralikkuse proovime edasi arendada pokkeriõpet ja tõenäoliselt avapaugu tulistab vennas TIGRANO oma uue ja huvitava projektiga.

                          ...
                          Mis projektist jutt käib ?

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #808
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            ma arvan et mõeldud on Tigrano õppevideote projekti

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #809
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Mis projektist jutt käib ?
                              Videode projekt algajatele sai valmis aga edasi natuke soiku jäänud aga midagi olen teinud sisetunne ütleb et sügisel lähevad üles järgmised videod.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #810
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Tigrano on vanaks jäänud :D

                                Comment

                                Working...