***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #766
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
    hakkab looma

    Sa pole kindlasti ainus, kes seisab antud probleemiga silmitsi..
    Kift oleks, kui kunagi saaks siit samast foorumist lugeda, et kuidas asi lahenes.
    Millise taktika valisid, tagasil66gid, vanemate reaktsioon jne.
    Kindel, et paljud noored oleksid selle informatsiooni eest vagagi tanulikud.

    glgl!


    Enda ema kah alguses vingus pokkeri pärast. Nüüd maksan kodus väikest hasartmängu maksu emale ja kõik on ok :D....ei noh aitan vahest rahaga :).

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #767
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Arusaadav ka vanemate poole pealt. Tahaksid su poeg/tütar mängiks pokkerit for living ??
      Iseasi, kui Leiboldi sugune vend oled.

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #768
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Arusaadav ka vanemate poole pealt. Tahaksid su poeg/tütar mängiks pokkerit for living ??
        Iseasi, kui Leiboldi sugune vend oled.
        irw.. need tyybid seal koolitatakse 10 aastaselt välja juba raudselt ja pannakse arvuti taha... paps ytleb.. grindi.. saad kommi.. tyyp laseb NL1k ise ei saa arugi :D

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #769
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Minu ema arvas üldse, et ma olen mingi hull (ilmselt olengi), sest jätsin kooli pooleli ja hakkasin "proks" kui ise veel NL10 ei biitinudki... Emale muudkui korrutasin, et hakkan tegema 100k eeku kuus

          Kui hakkasin mingeid tulemusi näitama siis rahunes asi maha. Praegu ema ülirahul minuga.

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #770
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            oled jah hull kui hakkasid 5NL poker proks :D

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #771
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Ega ma NL5 ka ei biitind. Short stacksin starsis breakeven NL10, NL25 FR, gamblesin igal pool ja kui liferoll oli $4000 pealt $300-le langenud panin kõik PKRI, mängisin NL50 and the rest is history...

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #772
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                PKR'is fullring puudub yldse?

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #773
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Seal on full ring aga see on sitaks aeglane. 40 handi tunnis per laud, tihti mängud ei jookse ka.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #774
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    leits sa oled puha kuulus ju.. oled PTR-i estonia top 50 teeniv mees :o

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #775
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      peaks mingi dongi saidile paar K kandma ja 6maxi proovima vaikselt ... kunagi tuleb FR jalga lasta nii ehk naa, kohati juba yle visand .. aga see fcking 6max on kuidagi jube tistmoodi .. voi noh moned v2idavat et UTG ja UTG+1 jätd vaheelt ja ongi 6max :D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #776
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Kas kusagil püksirihmadele auke tehakse juurde (Tartu/Tallinn)? Ma naelaga ei tahaks teha...
                        suvalise kingsepa juures tehakse.. ma nt lasin omale sikupillis teha

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #777
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!



                          Maitea, kas see on juba siit teemast läbi käinud, aga ilge nuts :D Kõht krampis :D

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #778
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Türile tule SummerJamile, fish.

                            Võtame sõpradega 9 kohalise bussi ja oleme kohal. Esinejad on ikka üle prahi.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #779
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #780
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                peaks mingi dongi saidile paar K kandma ja 6maxi proovima vaikselt ... kunagi tuleb FR jalga lasta nii ehk naa, kohati juba yle visand .. aga see fcking 6max on kuidagi jube tistmoodi .. voi noh moned v2idavat et UTG ja UTG+1 jätd vaheelt ja ongi 6max :D
                                Oleks see vaid nii lihtne :D

                                Comment

                                Working...