***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #736
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    haha, a mine loe 2+2 high stakes MTT foorumit "rigged". Seal kasutajaid yle 200.
    anyway, k6ikv6imalikud kysitlused on manipuleeritud vastavalt tellija huvides
    (suuremal v6i vahemal maaral), seega puhta kullana seda loomulikult ei saa v6tta.
    Kindel on aga see, et euroopas ja usas kasutatakse keelatud aineid samamoodi kui eestis, kyll aga pisikese erinevusega. Ostuj6ud on kordades suurem ja ainete liikumine/kattesaadavus kordades lihtsam.

    Ehk siis, nl10/25 cashgame grinder ei ole kindlasti pot tarbija, kuna manguvorm teine, tegutseda tuleb igas minutis 3 v6i rohkem korda jne. Lisaks kaldun arvama, et grammi hind on kallis suhtes buy iniga :)
    MTT on midagi muud. Seal ootad ja ootad. FT tuleb 6h+ jooksul. Jne.
    Ning ei maksa unustada, et bluff cashis ja MTTs on nagu 66 ja paev. Maria aitab :)


    stoneri silmade labi..

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #737
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Wtf vanematel viga on, et panevad võrdusmärgi kasiinoaparaatide ja pokkkeri vahele ?! WTF

      Tra insta hüdrotildis olin ja karjusin üle korteri

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #738
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        LOL, nüüd on vanemad tõenäoliselt veelgi enam paanikas. Sinu hasrtmängusõltuvus on nende arust vist juba nii kaugel, et enesekontroll on minimaalne

        Mina olen hoopis naaber püstaku penskarist vanamuti peale hüdrotildis, see sõimas jälle mind ja meie kasse.
        Last edited by Potsataja; 08.07.10, 15:03.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #739
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          No wtf nagu, mine ja loe natukene enne kui tuled targutama, tra mega tilti ajab kui loobitakse kõik ühte patta kasiinode ja mänguautomaatidega ja kõik on maru hasartmängusõltuvus, no mai võiiiiiiii lihtsalt. Mismoodi peaks selgeks tegema, kui ei usuta isegi artikkleid a'la "need kirjutavad ju ainult jama juttu" NO WTFFFFFFFFFFF FUUUUUUUUUU

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #740
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Tegelikult on vanematel ju õigus, http://www.pokertableratings.com/top-countries paneb asja ilusti paika.

            Comment

            • Aadu
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 326

              #741
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Minu vanemad lasid mul 15 aastaselt teha depo nende nimele, mis on palju veidram ja üsnagi fucked up kui aus olla.

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #742
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Alusta ehk sellest, et naitad emale/isale viimase kuu/aasta graphi ette.
                Hm, oled sa v6itja v6i kaotaja?

                Kui kaotaja, siis ytle isale tx, kallista ema, uninstalli pokkeriklient ja ylejaanud suvi veeda rannas/peol naisi grindides.

                Duno..

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #743
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                  Minu vanemad lasid mul 15 aastaselt teha depo nende nimele, mis on palju veidram ja üsnagi fucked up kui aus olla.
                  Rofl, anyway, peab midagi välja jah mõtlema, hea idee macrotilt!

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #744
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Ma arvan, et sa oled nõrk kui ei suuda vanematele selgeks teha millega tegu on. Mina panin kohe asjad paika kui tõsine pokkeriga tegelemise soov oli.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #745
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Aadu, teatud juhtudel on keelatud vilja tarbimisele innustamine oluliselt parem otsus, kui selle totaalne keelamine. Depo tegemisega säilis neil kontroll sinu üle, keelamise korral oleks hiljem see võimalik kontroll olnud väga nõrk või hoopid puudunud.

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #746
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                        Ma teen PKRis world recordit. 26h+ järjest grindinud nonstop.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #747
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                          Ma arvan, et sa oled nõrk kui ei suuda vanematele selgeks teha millega tegu on. Mina panin kohe asjad paika kui tõsine pokkeriga tegelemise soov oli.
                          Pole sellele varem mõelnud, aga eks tuleb ka selgitustööd teha!

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #748
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                            Ma teen PKRis world recordit. 26h+ järjest grindinud nonstop.
                            kus on live streming?

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #749
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Sass, see oli nali, lihtsalt järjekordne monster session minu poolt.

                              Comment

                              • macroTilt
                                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                                • May 2010
                                • 629

                                #750
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Pole sellele varem mõelnud, aga eks tuleb ka selgitustööd teha!
                                hakkab looma

                                Sa pole kindlasti ainus, kes seisab antud probleemiga silmitsi..
                                Kift oleks, kui kunagi saaks siit samast foorumist lugeda, et kuidas asi lahenes.
                                Millise taktika valisid, tagasil66gid, vanemate reaktsioon jne.
                                Kindel, et paljud noored oleksid selle informatsiooni eest vagagi tanulikud.

                                glgl!

                                Comment

                                Working...