Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
sina naera edasi valjult. Sa ajad nagunii jama külle ei meeldi sibule ega muu asi saaks ainult midagi öelda ja siis kui leits vastu paugub siis hakkad halama
sina naera edasi valjult. Sa ajad nagunii jama külle ei meeldi sibule ega muu asi saaks ainult midagi öelda ja siis kui leits vastu paugub siis hakkad halama
TC
käisin ka just selveris ja ostsin selveri makarone 5 eek pakk ja oskari viinereid ( enam odavamat ei leidnud )
.
Comment