***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #541
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Imo alla 50CC ei pea.

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #542
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Selle raha eest saab Saksast korraliku bike. Miks mingi rolleriga üldse vaeva näha..

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #543
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Peab minema manuaaliga sõitma õppima :)

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        Selle raha eest saab Saksast korraliku bike. Miks mingi rolleriga üldse vaeva näha..
        Mul pole juhilube ja aega, et minna ja teha.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #544
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Obv võib alati analoogse rolleri osta.
          kas see piniseb samamoodi kui rollerid? kui jh siis küll sellega sõita ei julgeks.
          aga mis sellise masina top speed on? 60?

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #545
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
            Sellega sõitmiseks lube pole vaja?
            -50 pole vaja IMO

            ja 1000% võtaks ennem selle aprilia kui tavalise scootri.. kes on suurema tsikliga sõitnud siis teavad palju annavad jalad külgede peal masina juhitavusele juurde ja yleüldse masina tunnetusele... olen terve suve sõitnud 300kg kaaluva 350cc masinaga ja tean millest räägin ma usun
            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            kas see piniseb samamoodi kui rollerid? kui jh siis küll sellega sõita ei julgeks.
            aga mis sellise masina top speed on? 60?
            ma usun et ei... kui arvestada et 125-sed biked lähevad hea timmimise juures juba pea 200 välja siis see timmitule läheb ligi 100 kyll ma usun

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #546
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              kas see piniseb samamoodi kui rollerid? kui jh siis küll sellega sõita ei julgeks.
              aga mis sellise masina top speed on? 60?
              90 läheb ilusti, aga piniseb jh nagu roller :D

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #547
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                krt.. biked hakkasid nüüd huvi pakkuma .
                25k saaks sellise 125CC bike kätte mida iga kuu ei peaks putitama ja kiirendaks 125km/h välja?

                E: ja mitu kuud aastas sellisega eestis sõita saaks?

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #548
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Minu lemmik, mis maksab keskmise pereauto hinna: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....ache_missing=1

                  Krt teab, kas sellise puhul on õigem A või B kat.

                  Variatsioon, ma käisin täna just motopoes, kus 125cc maksis 16k, made in China obv.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #549
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    lol, ma pean lugema OTs rolleritest....rofl

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #550
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Minu lemmik, mis maksab keskmise pereauto hinna: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....ache_missing=1

                      Krt teab, kas sellise puhul on õigem A või B kat.

                      Variatsioon, ma käisin täna just motopoes, kus 125cc maksis 16k, made in China obv.
                      imo auto ja bike negatiivsed pooled on kokku pandud.

                      selga ei saa toetada, talver pask sõita, rallid ei saa .. ja ei saa ka sõpru vedada

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #551
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        lol, ma pean lugema OTs rolleritest....rofl
                        Mis sul viga on?

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #552
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Mina grindin selle jaoks... minu lemmik on ja jääb... tonnine .. maksab uuena 200k eeki
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #553
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Kuuldes sõna roller ilmub mulle see video silme ette
                            [YOUTUBE]rFIU36Qrw58[/YOUTUBE]

                            Aga kui ausalt rääkid siis eestis mööda maanteed 100 km selle risuga sõita küll ei ole võimalik. Korra vägistad ära võib olla ja peale seda paned tule otsa sellele. Eriti mingile hiina lutsule, mis arvatavasti selle maa peal maha sureb.

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #554
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                              Kuuldes sõna roller ilmub mulle see video silme ette
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Aga kui ausalt rääkid siis eestis mööda maanteed 100 km selle risuga sõita küll ei ole võimalik. Korra vägistad ära võib olla ja peale seda paned tule otsa sellele. Eriti mingile hiina lutsule, mis arvatavasti selle maa peal maha põleb.
                              FYP

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #555
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Suures linnas oli hiiglasuur kaubamaja, kust sai osta ükskõik mida, tõesti ükskõik mida. Lehte pandi teade vabast müügimehe kohast.Töökohta tuli taotlema häbeliku poolne maapoiss.
                                Müügijuht pani poisi proovile:
                                "Oled siis maalt tulnud?"
                                Ja-aa! "
                                Oled sa varem müümisega tegelenud?"
                                No jaa, küll ma seal maal...."
                                Häbelik poiss meeldis müügijuhile ja poiss sai töökoha.
                                Peale pikka, higist tööpäeva tuli müügijuht vaatama, kuidas poiss hakkama on saanud :
                                "No, mitu müügitehingut oled teinud?"
                                "Ühe"
                                Pomo oli natuke pettunud ja mainis :
                                "Tavaliselt meie müüjad teevad 20-30 müügitehingut päevas. Milliseväärtusega see üks siis oli?"
                                "1.2 miljonit"
                                "Üks koma kaks miljonit!!!! Mida imet sa talle õige müüsid??!?!"
                                "No kõigepealt ma müüsin talle väikese õnge konksu, siis natuke suurema, siis Rapala komplekti ja kärbestega õngitsemise komplekti.
                                Loomulikult ta tahtis ka tamiili ja müüsin sellist täiesti tavalist,siis natuke tugevamat ja veel sellist korraliku barracudakestvat extra-tamiili.
                                >No muidugi pidin ma müüma talle ka korralikud õnged ja spinningud ja siis me vaatasime, et paati oleks ka vaja.
                                No ma viisingi ta paatide osakonda ja müüsin talle Marino 9000-nde spetsiaalsisustusega, diisel turbo 3500 täis pauk.
                                Seejärel ta arvas, et tema Volkswagen-maanteemuhk ei jaksa sellist riista järgi vedada ja me läksime auto osakonda. Seal müüsin talle Range Roveri ja järelhaagise. Kõik kokku maksis 1 198 160 EUR -i ".
                                "Oh Jumal küll! Mees tuleb ostma õngekonksu ja sina müüd talle kogu selle kraami?"
                                "No mitte päris...tegelikult tuli ta ostma naisele tampoone ja ma siis ütlesin, et sul nädalalõpp niikuinii perses, mine parem kalale..."

                                Comment

                                Working...