***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #241
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    Olen näinud seda ka ennem, noh tüübid teavad, mis on hea. Järelikult emaahvid käivad nii palju pinda isastele või vastupidi, et vahel on vaja nina täis tõmmata :D

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #242
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      sass uuuu

      Comment

      • Viski
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 393

        #243
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Kui kellelgi starsis rolli on ja natuke bisnesit teha tahab siis PM, beibi.

        Comment

        • r3o
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 260

          #244
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Mõne aja pärast alustab Rein Taaramäe selle aasta Tour de France-i. Eurosport kannab üle.

          vb huvitab kedagi...

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #245
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas r3o Vaata postitust
            Mõne aja pärast alustab Rein Taaramäe selle aasta Tour de France-i. Eurosport kannab üle.

            vb huvitab kedagi...
            Thx meeldetuletamast.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #246
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Huvi pärast olen uurinud ja võin niipalju öelda, et kui tahad mediteerida ja samas näiteks mängid hasartmänge (pokkerit), jood, sööd liha, kepid ringi jne jne, siis see ei toimi või asjal ei ole mõtet, sest sa ei saavuta eesmärki. Kogu asja mõte on meelte üle kontrolli saavutamine ja see ei ole võimalik, kui tegeled kõlvatute asjadega.

              Kõige kõrgem mantra ja jooga taseme saavutamine on võimalik näiteks läbi selle mantra mediteerimise http://www.youtube.com/watch?v=Fvwzw_CAOUY aga seda ei tohi mediteerida, kui tegeled ülal toodud keelatud asjadega.

              Alustada tuleks sellst mantrast ja väike näide ka kuidas see käib. Iga päev tuleks lugeda palvehelmestel vähemalt 16 ringi nii nagu antud videos näidatud. http://www.youtube.com/watch?v=-nL9Z...eature=channel
              Sa tõid mingi kõige kõigema näite vist, aga mediteerimise ja joogaga saab ka siis tegeleda, kui sa endiselt sööd liha ja mängid pokkerit ja...

              Variatsioonile soovitan raamatut "Munk, kes müüs oma ferrari" Peaksid leidma sealt endale mitu harjutust, mida teha ja ennast vaimselt arendada. Ntks kui püsivust absoluutselt pole, siis ntks ostad roosi ja üritad jälgida roosi südamikku/õit 15 min järjest nii, et absoluutselt mitte millegile muule ei mõtle. Sitaks raske probably, aga harjutamine teeb meistriks ja kui lõpuks juba suudad 15 min niimoodi keskenduda, siis peaks ka teistes eluvaldkondades aitama.

              Comment

              • Rando
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 316

                #247
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                Oot kes siin rise of nationsit mängis?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #248
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Algselt postitas Rando Vaata postitust
                  Oot kes siin rise of nationsit mängis?
                  Mina, viska oma MSN kui onlines tahad teha.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #249
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Codecci tule too puldid ära. Tahan jalkat XBoxi peal mängida.

                    Edit: FreakyJason olen

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #250
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Tra Hispaania sakib. Ei suuda siis ära lüüa.

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #251
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        sass uuuu
                        mida sa **** tahad?!

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #252
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                          Codecci tule too puldid ära. Tahan jalkat XBoxi peal mängida.

                          Edit: FreakyJason olen
                          kutsu mind kh mängima

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #253
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                            Codecci tule too puldid ära. Tahan jalkat XBoxi peal mängida.

                            Edit: FreakyJason olen
                            k, pm-i oma tel nr ja aadress, ei mäleta enam täpselt... toon mängud ka siis tagasi juba, NBA Live 10 on sinu oma? ja pulte oli 2, üks wireless ja teine juhtmega?

                            edit: homme toon, sobib? veits tegemist täna
                            Last edited by Codecci; 03.07.10, 21:40.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #254
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              Algselt postitas Sass Vaata postitust
                              mida sa **** tahad?!
                              Obv ootab sind 16-20 piisava oliivõli varuga külla.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #255
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Head joomist kõigile.

                                Comment

                                Working...