Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!
Olen näinud seda ka ennem, noh tüübid teavad, mis on hea. Järelikult emaahvid käivad nii palju pinda isastele või vastupidi, et vahel on vaja nina täis tõmmata :D
Olen näinud seda ka ennem, noh tüübid teavad, mis on hea. Järelikult emaahvid käivad nii palju pinda isastele või vastupidi, et vahel on vaja nina täis tõmmata :D
Kogu asja mõte on meelte üle kontrolli saavutamine ja see ei ole võimalik, kui tegeled kõlvatute asjadega.
Comment