***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isenseven
    Grinder
    • Sep 2009
    • 598

    #226
    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    LOL:D

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #227
      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

      Algselt postitas isenseven Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      LOL:D
      Tra mul viimasel ajal YouTube videode pilt on selline sassis vms, ei oska seletada... Alati ei ole, miski 30% kordadest on, ei tea millest see olla võib? Videokaardi driverid või Adobe Flashplayer vms?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #228
        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        no esialgu siis raamatut mis räägiks erinevates meditatsioonidest
        Huvi pärast olen uurinud ja võin niipalju öelda, et kui tahad mediteerida ja samas näiteks mängid hasartmänge (pokkerit), jood, sööd liha, kepid ringi jne jne, siis see ei toimi või asjal ei ole mõtet, sest sa ei saavuta eesmärki. Kogu asja mõte on meelte üle kontrolli saavutamine ja see ei ole võimalik, kui tegeled kõlvatute asjadega.

        Kõige kõrgem mantra ja jooga taseme saavutamine on võimalik näiteks läbi selle mantra mediteerimise http://www.youtube.com/watch?v=Fvwzw_CAOUY aga seda ei tohi mediteerida, kui tegeled ülal toodud keelatud asjadega.

        Alustada tuleks sellst mantrast ja väike näide ka kuidas see käib. Iga päev tuleks lugeda palvehelmestel vähemalt 16 ringi nii nagu antud videos näidatud. http://www.youtube.com/watch?v=-nL9Z...eature=channel

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #229
          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust

          Ja mis teema see oma pildiga avataridega on? Madis Veril vaatasin, et oma pilt ja nüüd sul ka :O

          Polnud mitu kuud juba avatari kasutanud ja see tundus sobiv. Ma ei aja anonüümsust taga, et ei julgeks oma pilti panna.


          so what ? :D

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #230
            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Huvi pärast olen uurinud ja võin niipalju öelda, et kui tahad mediteerida ja samas näiteks mängid hasartmänge (pokkerit), jood, sööd liha, kepid ringi jne jne, siis see ei toimi või asjal ei ole mõtet, sest sa ei saavuta eesmärki. Kogu asja mõte on meelte üle kontrolli saavutamine ja see ei ole võimalik, kui tegeled kõlvatute asjadega.

            Kõige kõrgem mantra ja jooga taseme saavutamine on võimalik näiteks läbi selle mantra mediteerimise http://www.youtube.com/watch?v=Fvwzw_CAOUY aga seda ei tohi mediteerida, kui tegeled ülal toodud keelatud asjadega.

            Alustada tuleks sellst mantrast ja väike näide ka kuidas see käib. Iga päev tuleks lugeda palvehelmestel vähemalt 16 ringi nii nagu antud videos näidatud. http://www.youtube.com/watch?v=-nL9Z...eature=channel
            ega ma ei tahagi mingiks nirvaanaks saada.
            oleksin rahul kui suudaksin 15min rahulikult istuda.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #231
              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              ega ma ei tahagi mingiks nirvaanaks saada.
              oleksin rahul kui suudaksin 15min rahulikult istuda.
              ok, võid ju proovida seda teist mantrat, seal kõvasti videosi ka kuidas asjad käivad või mis mantraga tegu on

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #232
                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                fucking argentiina
                mida nad magavad

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #233
                  Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                  Mõni bustovend mingi 4h töö eest 30$ tahab teenida? Pmst on lihtne värk, peate foorumitesse profiile tegema (50tk) ja siis paar linki lisama kas siis signaturena või biona. Keegi huvitatud siis lisagi msni: skt211@hotmail.com ja seletan läemalt.

                  Comment

                  • macroTilt
                    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                    • May 2010
                    • 629

                    #234
                    Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                    Sass, tee ara! sellega maksad pooled 66d Tartus :D

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #235
                      Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                      Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Kas tegu mingite korralike või suvafoorumitega ?

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #236
                        Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Kas tegu mingite korralike või suvafoorumitega ?
                        korralike

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #237
                          Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                          Sai pärast randa üks hessi kebab sisse aetud (päris hea) ja tivoli tuuri mingi haameratraktsiooni peal käidud, hea et välja ei tulnud see kebab, muidu see oli pmst ainuke normaalne atraktsioon ka seal :D

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #238
                            Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                            http://www.osta.ee/13642879

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #239
                              Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                              LOOOL

                              [YOUTUBE]pSm7BcQHWXk&[/YOUTUBE]
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • EdgarP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2009
                                • 368

                                #240
                                Re: ***JUULI OFFTOPIC***Tehke sauna!!!

                                Saksamaaaaaaa (Y)

                                Comment

                                Working...