MOBIILNE INTERNET; netipulk.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #46
    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

    aga kui sa liigud ringi? ehk milleks mobiilne internet mõeldud on
    siis ei saagi arvestada seda, et kuidas sul ühes kohas on, vaid tuleb vaadata suuremat pilti

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #47
      Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

      Ise kasutan Elisa pulka, linnas pole ühtegi probleemi olnud ja nt Tln-Trt saanud ka enamuse teest normaalselt surfatud/mängitud. Elisas neti päevapilet hea, 1eur 12h piiramatu kiirus ja maht.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #48
        Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Elisas neti päevapilet hea, 1eur 12h piiramatu kiirus ja maht.
        Kas on ikka päevapilet piiramatu kiirusega ? Siin ainuke viide kiiruse kohta on kirjas nagu 1 Mbit/s.

        Comment

        • mortalvombat
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 412

          #49
          Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

          Piiramatu kiirusega kuni 1 Mbit/s, umbes nagu kõik nad on mahupiiranguteta kuni u 15-30 GB.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #50
            Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

            Ja see 1 Mbit/s on tavakasutuse/pokkeri jaoks piisav jah ?

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #51
              Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

              char kas sul on kogemust ka? mul tele2 small (kõige odavam) olnud alates märtsist ja Eestis on 2 kohta, kus pole töötanud (ja ma olen suht igalpool käinud sel suvel). ainukene sitt, et mingi aeg tagasi läks katki ja täna viisin garantiisse.

              e: aa uus leht juba infot täis
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • mortalvombat
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 412

                #52
                Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                Ja see 1 Mbit/s on tavakasutuse/pokkeri jaoks piisav jah ?
                Jah

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #53
                  Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  Kas on ikka päevapilet piiramatu kiirusega ? Siin ainuke viide kiiruse kohta on kirjas nagu 1 Mbit/s.
                  See ju mint. Mina saan kiirusetestiks tavaliselt 1,5-2mb/sek linnas.
                  Siin natu parem viide: http://elisa.ee/et/Eraklient/mobiili...erneti-paketid
                  Last edited by emmimees; 14.09.11, 22:04.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #54
                    Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    char kas sul on kogemust ka? mul tele2 small (kõige odavam) olnud alates märtsist ja Eestis on 2 kohta, kus pole töötanud (ja ma olen suht igalpool käinud sel suvel). ainukene sitt, et mingi aeg tagasi läks katki ja täna viisin garantiisse.

                    e: aa uus leht juba infot täis
                    pmst ta on nagu nõrgem varjant EMTist, et linnas kehvem ja maal ka.. noh alati on erandeid, kokkuvõttes ma räägin
                    ja elisaga on see, et ta linnas mõlemast parem, aga väljas mõlemast kehvem.

                    elisa mõlemast kiirem muidu, kui levi leiab

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #55
                      Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                      Ma arvan, et ma olen siit foorumist päris kindlasti kõige rohkem erinevates eestimaa otsades viibinud ja ma ei pea silmas siin mingit sõbra suvilat vaid just metsi ja soid ja väga üksikuid paiku. Ja EMT netipulk FTW!. Nad on viimase aastaga kusjuures veel suure sammu edasi astunud. Väga suures osas on kaetud 3G leviga. Ja kus pole, no seal on EDGE ikka. Ja ma ei usu, et konkurentidel need mastid kuidagi paremini positsioneeritud on.
                      Mis kiirusesse puutub, siis ma teen näiteks päris tihti metsaservast kaugtööga kontori arvutis tööd. Seega toimib.
                      Katsetasime ka mingi aeg paari pulgaga ja paari telefoninumbriga Tele2 võrku, aga paraku tuli peale paari kuud siiski EMT'sse tagasi kolida.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #56
                        Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                        usaldage Tarmonaatorit!

                        Soovitan võtta testperioodiks netipulgad. Ise võtsin suvel Pärnus tele2, epic crap.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #57
                          Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                          Endal EMT netipulk ja olen väga rahul , vajalikud toimetused saaab ära tehtud.. Ei tea mis värk oli ,aga Viljandis suhteliselt kesklinna lähedal ei saanud Elisa pulgaga absoluutselt netti samas kui EMT ga polnud mingeid probleeme ( võis olla ka lühiajaline kala Elisa poolt )

                          Comment

                          • Fuzzy
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 452

                            #58
                            Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                            Tartu kesklinn, paksude seintega maja. Elisa Mint tippkiirus 20 kbit/s. Tuleb meelde lapsepõlv dial-up modemi ulgumise seltsis ja põnevad hetked postimehe esilehe avanemisel (10 s).

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #59
                              Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                              katsetasin ka nädala tele2 netipulka tallinnas. umbes 10-st kohast 5 oli ok. sellist netipulka mul eriti vaja pole.

                              Comment

                              • altzie
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 169

                                #60
                                Re: MOBIILNE INTERNET; netipulk.

                                Olen olude sunnil hetkel Tartu kesklinnas Elisa pulga taga. Niisama on enam-vähem ok, levi 3-4 pulka viiest. Aga youtube'st võimatu videot vaadata, sest suvalise koha peal viskab asja pausi ja edasi ei taha näidata. Asjade tirimisega pole ka veel asjad õnnestunud, lihtsalt ühe koha peal katkestab tirimise ära ja näitab nagu asi oleks kohal. Õnneks järgmine nädal saab korraliku ühenduse.

                                Comment

                                Working...