Sama mõttetu nagu Jõul. Jälle ettekääne et juua ennast mutta. Mispärast ei sobi 17. juuli või 28. august nussimiseks ja prassimiseks, ah? Peaks teoreetiliselt olema Võidupüha, kui telekas ja ajakirjanduses seda ei mainitaks, kardan et 90% Eesti inimesi ei teaks millega tegu on.
Ma joon nimelt muudel päevadel kui riigipühad ja jõul
Olin sõpradega Hiiumaal. Teisipäeva õhtul sai Pullu pubis käidud ja kolmapäeval lihtsalt ringi tripitud ja oma pleisil oldud. Mõnusalt sai maksale ikka 2 päeva valu antud, aga asi oli seda väärt :D
Comment