Head Jaanipäeva!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    Head Jaanipäeva!

    Mis teete kus viibite !!!

  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: Head Jaanipäeva!

    mõtlesin jooma minna, aga hakkan grindima hoopis...degen.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #3
      Re: Head Jaanipäeva!

      mõtlesin grindima hakata, aga lähen jooma hoopis...alkass.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: Head Jaanipäeva!

        Just lõpetasin liha söömise ja õhtul jälgin jalka MMi.

        E: Head vana aasta lõppu kõigile!

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Head Jaanipäeva!

          Kodus tegin grillil süüa just ja lasin kehale päikest :) kõva ilm ikka.

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #6
            Re: Head Jaanipäeva!

            prg kodus lebos, varsti vanavanemate juurde grillima ja hiljem sõpradega pailale, nuts :P

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #7
              Re: Head Jaanipäeva!

              Kohe maale jõe äärde tsillima =)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: Head Jaanipäeva!

                võtma ja grillima minnakse täna, pokkerit jõuab igapäev mängida :)

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #9
                  Re: Head Jaanipäeva!

                  grillimine ja võtmine

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #10
                    Re: Head Jaanipäeva!

                    Sama mõttetu nagu Jõul. Jälle ettekääne et juua ennast mutta. Mispärast ei sobi 17. juuli või 28. august nussimiseks ja prassimiseks, ah? Peaks teoreetiliselt olema Võidupüha, kui telekas ja ajakirjanduses seda ei mainitaks, kardan et 90% Eesti inimesi ei teaks millega tegu on.
                    Ma joon nimelt muudel päevadel kui riigipühad ja jõul

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #11
                      Re: Head Jaanipäeva!

                      Valgerannas olin, kõik oli mega
                      Täna on ainult päris sitt olla....

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #12
                        Re: Head Jaanipäeva!

                        Kohustuslik kava, ehk 2 päeva korralikus joobes sai täidetud.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #13
                          Re: Head Jaanipäeva!

                          epicult fail teema.

                          iga p2ev on jaanip2ev.

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #14
                            Re: Head Jaanipäeva!

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            epicult fail teema.

                            iga p2ev on jaanip2ev.
                            Mhm, igapäev võib grilli teha ja jooki panna :D.

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #15
                              Re: Head Jaanipäeva!

                              Olin sõpradega Hiiumaal. Teisipäeva õhtul sai Pullu pubis käidud ja kolmapäeval lihtsalt ringi tripitud ja oma pleisil oldud. Mõnusalt sai maksale ikka 2 päeva valu antud, aga asi oli seda väärt :D

                              Comment

                              Working...