Interneti teenusepakkujad + / -

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #31
    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

    Elion on nuts, isegi sellises kolkas nagu mina elan ;D

    10507050.6 bit/sec
    10260.8 Kbit/sec
    10 Mbit/sec
    1282.6 KB/sec

    Comment

    • Foux
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 486

      #32
      Re: Interneti teenusepakkujad + / -

      Mul Elioni korrusmaja lahendus. Pole eriti jamasid ja raha pole kaotand

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #33
        Re: Interneti teenusepakkujad + / -

        Kas keegi kasutab mõnda mobiilside operaatori poolt pakutavat internetti?

        Comment

        • 50CandyJoe
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 253

          #34
          Re: Interneti teenusepakkujad + / -

          Algselt postitas TIGRANO
          Kas keegi kasutab mõnda mobiilside operaatori poolt pakutavat internetti?
          Elisat 3,5G vahel kasutan ja Tallinnas funkab hästi..kuskil maal ja GRPSi otsas tuleb liiga suur lag sisse ja sedasi võib klotsi kaotada.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #35
            Re: Interneti teenusepakkujad + / -

            Algselt postitas TIGRANO
            Kas keegi kasutab mõnda mobiilside operaatori poolt pakutavat internetti?
            Maal Tele2 edge levib. PArema leviga saab 4 lauda pelada. Kui sitem levi siis 1 laud max ja siis ka võib pange panna.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #36
              Re: Interneti teenusepakkujad + / -

              Siis on ikka KOU nendest mobiilside variantidest tõhusam.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #37
                Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                Algselt postitas TIGRANO
                Siis on ikka KOU nendest mobiilside variantidest tõhusam.
                Mul kodus viimased nädalad KÕU suht katastroof ehk pole saanud pokkerit mängidagi.

                Mobiilne internet sõltub pigem sellest, kas su kodu on 3G levialas või saad kasutada vaid EDGE/GPRS. Korralik 3G teeb silmad ette ka Elioni digitv jne ühendustele, kuid kui 3G levi puudub, siis EDGE otsas möllata on jama, nagu Oliverk mainis.

                Hetkel lähipäevil proovingi EMT mobiilse interneti ära, sai mobiil soetatud ja kodu 3G leviala teisel korrusel :D täitsa olemas, seega loodame parimat. Ei oska ainult arvata, kui palju andmemahtu pokkerimängu peale kulub, seda peabki uurima, sest EMT-s hetkel suurim pakett 3GB kuus alla ja 399.-. Kui asi toimib, aga sellest väheseks jääb, siis kindlasti annaks ka EMTga miskit ära rääkida, kuid eks sellest saan anda lähiajal teada. Jama oleks loomulikult siis, kui lasen 3h-se sessi ja 500MB on alla tiritud, sellisel juhul ma vist kuu arvet veel maksta ei jõuaks :D.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #38
                  Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                  Endal on Straman ja tegelt midagi halba ei ole saanud öelda. Viimased aastad on korralikult töödanud ilma probleemideta ainuke asi mis nüüd juhtunud on jaanuaris vist oli see kui üks nädal mingi 2-3 korda keset ööd tõmmati juhe välja. Aga eeldan et nad tegid sel ajal midagi ja ei arvestanud et mina grindin kell 2 öösel. Rohkem ei mäleta küll, et oleks olnud jamasi.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                    See KOU leviala sõltub täiesti asukohast, mul maal kõvasti parem levi KOU-ga kui linnas ;D

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #40
                      Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                      suht sick et elion ongi ainuke lahendus :-X

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #41
                        Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                        ja fakking elioni neti ei saa ju ilma digiTVta ??? :( >:(

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #42
                          Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                          Algselt postitas variatsioon
                          ja fakking elioni neti ei saa ju ilma digiTVta ??? :( >:(
                          Kui mikogoga sesse oleme teinud, siis ainult elioni meestega ei ole probleeme olnud, starmani omad jne, kõik katkuvad ja lääg on sees.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #43
                            Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                            Hetkel Tallinnas Starman ja väga vähe probleeme on olnud, kuus 1 katkestus maksimum, arvatavasti vähem veel. Türil Elion küll nii stabiilne ei olnud, aga võib-olla aeg edasi läinud ja Elion ka paremaks muutunud või siis lihtsalt pakuvad Tallinnas paremat netti kui Türil. Aga ei kurda kumbagi üle, mõlemad ajavad asja ära ja probleeme minimaalselt olnud

                            Elioni digiTV-d laidaks ainult - pole TV6 'te mis on väga hea kanal :'(

                            Comment

                            • Marks111
                              Jube Noob
                              • Nov 2008
                              • 111

                              #44
                              Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                              Audrus pole küll mingeid probleeme elioni DigiTV olnud. 3 kuud see nett olnud ja pole ühtegi katkestust.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: Interneti teenusepakkujad + / -

                                Algselt postitas Marks111
                                Audrus pole küll mingeid probleeme elioni DigiTV olnud. 3 kuud see nett olnud ja pole ühtegi katkestust.
                                Jah, ei ole tõesti enam ;D

                                Comment

                                Working...