Kas netipakkuja sakib?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: Kas netipakkuja sakib?

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    no kõu kasutab vananenud tehnoloogiat ja sealt polegi midagi oodata.. kiirused ja kindlus madal.. uued emti elioni ja tele2 asjad kasutavad uusi mobiilivõrkusid jms.. asi hoopis teine tera.. tehke vahet.. Kõud pakkus ka mitte telekommunikatsioonifirma vaid Eesti Energia..
    Kui KÕU välja tuli, oli see mul kodus ainuke võimalus internetiks, suht täpselt kirjutasin ju vanasti teiseks või kolmandaks sõnaks oma postis.

    Nüüd elan linnas ja probleeme anyway pole.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #17
      Re: Kas netipakkuja sakib?

      Comment

      • raudtee(EST)
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 288

        #18
        Re: Kas netipakkuja sakib?

        Mindi ja teiste mobiili operaatorite neti ühendusele ainult lootma ei tasu jääda, kuna seda ei saa nimetada püsiühenduseks, ühel hetkel kõik ok, siis samas stabiilselt esineb 10-20 sek katkestusi või vahel pole pool päeva netti. Aga häda korral ajavad asja ära küll. Endal elioni kaabel ja sellele lisaks netipulk+ mobiilioperaatori kõnbekaardid vajadusel ühepäevapiletiga neti kasutamiseks. Netipulk kasulik ka seepärast, kui nt pead kuskil pikemalt kedagi ootama (nt naist ostukeskusest), siis hea autos läpaga € juurde genereerida

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #19
          Re: Kas netipakkuja sakib?

          Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
          Netipulk kasulik ka seepärast, kui nt pead kuskil pikemalt kedagi ootama (nt naist ostukeskusest), siis hea autos läpaga € juurde genereerida
          Teete võistlust, et kas sina suudad kiiremini raha teenida kui tema kulutada?

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #20
            Re: Kas netipakkuja sakib?

            see on juba eos kaotatud võistul ju....

            Aga varu ühendus peab küll olema kui MTT-sid mängid

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #21
              Re: Kas netipakkuja sakib?

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Kui KÕU välja tuli, oli see mul kodus ainuke võimalus internetiks, suht täpselt kirjutasin ju vanasti teiseks või kolmandaks sõnaks oma postis.

              Nüüd elan linnas ja probleeme anyway pole.
              story of my life !

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #22
                Re: Kas netipakkuja sakib?

                Imo need netipulgad on saatanast, ma pole kunagi nendega hästi läbi saanud, vahet pole mis teenusepakkuja on. Kuid mingi lisa 10 euri kuus välja käia, just selliste situatsioonide puhuks nagu sinul praegu oli, ei ole vist väga palju .

                Comment

                Working...