Re: Kas netipakkuja sakib?
Kui KÕU välja tuli, oli see mul kodus ainuke võimalus internetiks, suht täpselt kirjutasin ju vanasti teiseks või kolmandaks sõnaks oma postis.
Nüüd elan linnas ja probleeme anyway pole.
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Nüüd elan linnas ja probleeme anyway pole.
Comment