Kas netipakkuja sakib?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    Kas netipakkuja sakib?

    3 tk alles, sain just full house, kui:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    kui ühendus taastus, siis:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    well done, fuckin netprovider. kiri juba saadetud, kohe helistan ka neile.
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: Kas netipakkuja sakib?

    No mis neil ikka teha. Raha sa vaevalt saad. Pokkerit mängides on hea kui alati varuinternet käepärast võtta. Mul 3g netipulk olemas kui peaks vaja minema.

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #3
      Re: Kas netipakkuja sakib?

      Njah ega siin midagi erilist teha pole, netipakkujat vaevalt su "gämblimine" ja kahjunõue huvitab. Kui ikka tõsisemalt mängid, siis lausa peab alati teine netijuhe või -pulk käepärast olema.

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #4
        Re: Kas netipakkuja sakib?

        kahjunõue kahjunõudeks, aga krt kuidas ajas närvi.

        Comment

        • kalkaan
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 187

          #5
          Re: Kas netipakkuja sakib?

          See on mõnus tunne jah - been there. Endal läks ühendus kolmekesi finaallauas olles enne riverit kui HU monsterpot'i oli veel viimased kopikad sisse lükata, mõlemal vastasel paar BB alles. Seal pole midagi teha, teenusepakkujaga suhtlemisega raiskad ainult oma aega, võibolla maandad veits mülisemisega tilti ainult. Neil suht pajekas mingi gämbleri õnnetus. Ükskord rääkisin ühe Elioni poisiga, kui mitmendat korda mängude ajal ühenduse kaotasin ja ega see nende asi pole. Soovitas tagavaraühenduse muretseda.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #6
            Re: Kas netipakkuja sakib?

            mul terve õhtu tilbendas ühendus (nii pool minutit kadunud), aga kõige olulisemal kohal, kui pidi FH saabudes turnis bettima, kadus 20 minutiks:)

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: Kas netipakkuja sakib?

              igal endast lugupidaval MTT'de playeril on varuühendus ka olemas.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #8
                Re: Kas netipakkuja sakib?

                Valus.Eriti veel kui sellise koha peal netiühendus ära kaob.Midagi ära ka lõhkusid.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #9
                  Re: Kas netipakkuja sakib?

                  varem oli starmann. suht stabiilselt ebastabiilne ühendus oli kesklinnas.
                  nüüd ca aasta elion olnud ja pole ühtki pikemat katkestust ega jama olnud selle aja jooksul.
                  starmanniga oli ka kunagi 1 seik, kus olime 3kesi finaallauas järgi.
                  mul 200k, teistel 1M ja 1,4M.
                  raha umbes 1. 2000$, 2.1400$. 3.900$.
                  ühendus kadus ja kui 15min pärast tagasi oli, siis olin 2. jäänud. vastased olid omavahel kokku läinud 44 vs AA, 4 8 J flopist.
                  sitast olukorrast tuli parim lahendus.... :)

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #10
                    Re: Kas netipakkuja sakib?

                    kas Elisa Mint on tõesti nii hea, nagu reklaam pajatab? Kas võib vana teenusepakkuja nahhuj saata ja ainult Mintiga (või muu samaväärsega) möllata 24/7, või on kuskil catch sees?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #11
                      Re: Kas netipakkuja sakib?

                      Catch on selles et üks on püsiühendus ja teine on mobiilne internet. Vahest saad vast isegi aru? Kui Elisa mast on umbes, siis kõnedel on prioriteet. Tõmmatakse sinu ots kinni ja korras ja ühendus katkeb.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #12
                        Re: Kas netipakkuja sakib?

                        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                        kas Elisa Mint on tõesti nii hea, nagu reklaam pajatab? Kas võib vana teenusepakkuja nahhuj saata ja ainult Mintiga (või muu samaväärsega) möllata 24/7, või on kuskil catch sees?
                        no sulle vist on võõrad näiteks FPS mängud.. või mporgid, kus keegi näiteks ei mängi isegi mitte üle wifi, sest ka wifis tuleb aegajalt mingeid lagge või paketikadusid sisse... ammugi me siis räägime üle suurte alade liikuvat wireless ühendusest..

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #13
                          Re: Kas netipakkuja sakib?

                          ma elan viimsis, kuhu elioni püsika tirimine maksab 10k, seetõttu seni piirdunud baltmaxiga. pole hardcore pokrimängija ka, aga eks mingi kindlama ühenduse peale peab mõtlema.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: Kas netipakkuja sakib?

                            Kui ma vanasti kodus KÕUga mängisin, siis ma hakkasin pigem lõpuks ennast vihkama, et ma selle ühendusega üritasin mängida, mitte ei läinud enam niivõrd teenusepakkuja peale närvi, sest neil polnud anyway midagi teha.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #15
                              Re: Kas netipakkuja sakib?

                              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                              Kui ma vanasti kodus KÕUga mängisin, siis ma hakkasin pigem lõpuks ennast vihkama, et ma selle ühendusega üritasin mängida, mitte ei läinud enam niivõrd teenusepakkuja peale närvi, sest neil polnud anyway midagi teha.
                              no kõu kasutab vananenud tehnoloogiat ja sealt polegi midagi oodata.. kiirused ja kindlus madal.. uued emti elioni ja tele2 asjad kasutavad uusi mobiilivõrkusid jms.. asi hoopis teine tera.. tehke vahet.. Kõud pakkus ka mitte telekommunikatsioonifirma vaid Eesti Energia..

                              Comment

                              Working...