Ruttu abi tarvis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OnOlemas
    Räme Fish
    • May 2010
    • 9

    #1

    Ruttu abi tarvis

    Asi klaar, teema lukku palun.
    Last edited by OnOlemas; 06.06.10, 21:56.
  • isenseven
    Grinder
    • Sep 2009
    • 598

    #2
    Re: Ruttu abi tarvis

    said kingituse või siis boonused lahti juba

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #3
      Re: Ruttu abi tarvis

      Algselt postitas OnOlemas Vaata postitust
      Avastasin enda jaoks Seal sellise SnG nagu coilflip.
      Mnjaa.. see mäng vajab skilli.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Ruttu abi tarvis

        +1
        GL

        Comment

        • OnOlemas
          Räme Fish
          • May 2010
          • 9

          #5
          Re: Ruttu abi tarvis

          Olgu asi sai klaaritud, teema lukku palun :)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Ruttu abi tarvis

            Aga sa ikka tead, et nende coinflippidega ei ole võimalik võita?

            Comment

            • OnOlemas
              Räme Fish
              • May 2010
              • 9

              #7
              Re: Ruttu abi tarvis

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Aga sa ikka tead, et nende coinflippidega ei ole võimalik võita?
              Kuis nii?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: Ruttu abi tarvis

                no sellesmõttes, et mõlemad vastasega võidate ju täpselt sama tihti ja ongame saab iga mängu pealt mingi raha teie mõlema käest.

                Comment

                • OnOlemas
                  Räme Fish
                  • May 2010
                  • 9

                  #9
                  Re: Ruttu abi tarvis

                  Ma küll ei tea, palju ma praeguseks neid mänginud olen, kuid olen 50 dollarit kasumis, ometi tundus mul omal kah vahepeal, justkui oleks tühiring.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: Ruttu abi tarvis

                    tundub et siit teemast tuleb midagi head välja.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #11
                      Re: Ruttu abi tarvis

                      Algselt postitas OnOlemas Vaata postitust
                      Ma küll ei tea, palju ma praeguseks neid mänginud olen, kuid olen 50 dollarit kasumis, ometi tundus mul omal kah vahepeal, justkui oleks tühiring.
                      Räägi lähemalt, mis strateegiat kasutad

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #12
                        Re: Ruttu abi tarvis

                        OnOlemas
                        Räme Fish

                        aka strategy

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: Ruttu abi tarvis

                          Algselt postitas OnOlemas Vaata postitust
                          Ma küll ei tea, palju ma praeguseks neid mänginud olen, kuid olen 50 dollarit kasumis, ometi tundus mul omal kah vahepeal, justkui oleks tühiring.
                          emm.. mõtle loogiliselt.. 50/50 on võidushansid.. lühikeses perspektiivis võid kaotada või võita.. aga miljoni mängu vms kohta lõpuks oled täpselt break-even.. ainuke vahe on, et iga mängu eest maksad raket... ehk miljoni käe peale oled kahjumis..

                          Comment

                          • imthcplant
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #14
                            Re: Ruttu abi tarvis

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            emm.. mõtle loogiliselt.. 50/50 on võidushansid.. lühikeses perspektiivis võid kaotada või võita.. aga miljoni mängu vms kohta lõpuks oled täpselt break-even.. ainuke vahe on, et iga mängu eest maksad raket... ehk miljoni käe peale oled kahjumis..
                            Täpselt nii ta on

                            tuleb leida uus ja tulusam mäng

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: Ruttu abi tarvis

                              Kõrgema buy-in'iga coinflip turnad pidid softimad olema.

                              Comment

                              Working...