*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1201
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas Tuul
    Ei helistatud ikka, sest muidu mul oleks vastamata kõne mobiilis ja kodus olin ma ka,
    kusjuures postkontorist sain seekord pokerstarsi kopitanud salli ja mütsi, sest pakk oli seest märk

    See on muidugi võimalik, et kuller üritas mingi muu päev tuua mulle seda kraami ja kui mind siis kodus ei olnud, viis postkontorisse ja sealt toodi järgmine päev paber eraldi, aga kuller iseenesest pole mulle veel kordagi helistanud.

    ja lisaks see ei ole mul esimene kord, raamatuid on 4 korda ukse taha toodud ja muul kraamil olen 3 korda järel pidanud käima
    stars ei lisa telefoni numbreid pakkidele viimasel ajal minumeelest

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1202
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas Keiss
      Palju õnne Rankale ja Codeccile!
      Mille puhul õnne soovid, ma olen kiviall elanud paar viimast päeva. Igaljuhul soovin samuti ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1203
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas Keiss
        Palju õnne Rankale ja Codeccile!
        TY! Ja PN on tegi head tööd, et viitsis selliste asjadega mässata ning nii detailsed kirjeldused kirjutada

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1204
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas ranka
          TY! Ja PN on tegi head tööd, et viitsis selliste asjadega mässata ning nii detailsed kirjeldused kirjutada
          Sain ka aru, millest jutt käib. Väga võimas ja suht hästi kirjutatud kokkuvõte PN poolt. Samuti arvan, et järjestus oli ka suht õiglaselt paigas

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #1205
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Täitsa õige järjestus.

            Comment

            • ulom
              Räme Fish
              • Dec 2008
              • 6

              #1206
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Mängisin täna esimest korda päris rahaga ja võta näpust 50$ mille sisse kandsin on praegu hommikuks järgi 10$ >:( Olin ennem ainult aparaatide taga toksinud ja mõtlesin, et mis see on, kõik paistis suht lihtne. Praguse seisuga muudan kõvasti arvamust ja hakkan õppima. Head vana aasta lõppu kõigile ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1207
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Teretulemas foorumisse!

                Aparaadi pokkeri ja "lauapokker" on hoopis kaks eri asja. Esimene neist on õnnemäng, kus oskustega ei ole midagi pistmist ja teine on oskusmäng, kus oskustega saab konstantselt raha võita.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1208
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas ulom
                  Mängisin täna esimest korda päris rahaga ja võta näpust 50$ mille sisse kandsin on praegu hommikuks järgi 10$ >:( Olin ennem ainult aparaatide taga toksinud ja mõtlesin, et mis see on, kõik paistis suht lihtne. Praguse seisuga muudan kõvasti arvamust ja hakkan õppima. Head vana aasta lõppu kõigile ;D
                  Nagu ranka ütles, aparaadi ja lauapokker on kaks eri asja, seega loodan, et õpid mängima just lauapokkerit ja hoiad aparaatidest võimaliult kaugele.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #1209
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    igaljuhul....head vana aasta lõppu kõigile ja ärge unustage pokkeri kõrvalt elada.
                    Life is what happens while youre making better plans.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1210
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      HEAD VANA AASTA LÕPPU KÕIGILE JA KINDLASTI UUE AASTA PLAANID SAAGU KÕIGIL TEOKS.

                      Eks iga mees teab, mis plaanid on teinud, seega mees sõnast, härga sarvist või kuidas see vanasõna oligi.

                      Okei nüüd saadame vana aasta ära, hääd pidutsemist kõigile.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1211
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas Tigrano
                        HEAD VANA AASTA LÕPPU KÕIGILE JA KINDLASTI UUE AASTA PLAANID SAAGU KÕIGIL TEOKS.

                        Eks iga mees teab, mis plaanid on teinud, seega mees sõnast, härga sarvist või kuidas see vanasõna oligi.

                        Okei nüüd saadame vana aasta ära, hääd pidutsemist kõigile.
                        +1

                        Ma veel täiesti kaine, just saabusin autoroolist aga egas siis midagi - avan kraanid ja lasen head maitse.

                        Vana aasta lõppu mehed!

                        Comment

                        • Metsapull

                          #1212
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Head vana aasta lõppu kõigile ja ärge siis alkoga üle pingutage!

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #1213
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            HEAD VANA AASTA LÕPPU JA HEAD UUT!!!!!!!!!!!

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #1214
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              JEEESSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #1215
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                NIGAZZZZZZZZz

                                Comment

                                Working...