*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #1186
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kas keegi oskab kommenteerida, mille järgi Pokerstarsist tellitud kaup koju tuleb?
    Mul kõik raamatud on toodud kohe ukse taha, aga ülejäänud kaubale olen pidanud postkontorisse järele minema

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #1187
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      kas on v6imalik, et ka ylej22nud kaup toodi koju, aga sind polnud parasjagu ennast kodus?
      sel juhul nad viivad ka kauba postkontorisse.

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #1188
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        ei ole võimalik, just sain paberi postkasti, et pean postkontorisse minema

        Comment

        • G3rt
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 35

          #1189
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas Tuul
          Kas keegi oskab kommenteerida, mille järgi Pokerstarsist tellitud kaup koju tuleb?
          Mul kõik raamatud on toodud kohe ukse taha, aga ülejäänud kaubale olen pidanud postkontorisse järele minema
          Mul tuli müts ja pusa ka ukse taha, praegu 2 raamatut tulemas ei tea veel kas peab ise järgi minema

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #1190
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas Tuul
            ei ole võimalik, just sain paberi postkasti, et pean postkontorisse minema
            VB helistati ja sind polnud kodus ning viidi pakk postkontorisse.

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #1191
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Mul on kuri kahtlus, et tihtipeale need friggen kullerid ei hakka üldse inimesele uksetaha tulemagi, vaid viivad paki otse postkontorisse, kust järgmisel päeval paberilipakas väljastatakse.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #1192
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Mul on alati kõik asjad uksetaha ära toodud, mis kulleriga on pidanud tulema. Tellituid ja saabunud asju on nii 10 ringis olnud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1193
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas Tuul
                  ei ole võimalik, just sain paberi postkasti, et pean postkontorisse minema
                  siis sind ei olnud kodus, kui kuller üritas pakki kohale toimetada.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1194
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    mu hea sõber sai just Royal Flushi....ja veel ässade neliku ja tavalise flushi vastu :D, RÄNK

                    [img width=750 height=562]http://img523.imageshack.us/img523/9092/donkhm0.jpg[/img]

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #1195
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas hotcocacola
                      mu hea sõber sai just Royal Flushi....ja veel ässade neliku ja tavalise flushi vastu :D, RÄNK
                      Päris karm käsi :o
                      A neliku vennal oli ilmselt üllatus suur
                      649 739 : 1 on royali tõenäosus

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #1196
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        see, kes tavalise flushiga sinna ronis, oli küll geenius

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #1197
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Valuutadest:


                          L.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1198
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas Rage
                            mina pole siiani näinud ühelgi neiul tatood mis neiut kaunistaks... meeste peal olen paari-kolme näinud mis tunduvad isegi kenad ja asjakohased... eriti rõvedad on naistel need tagumiku kohal olevad ornamendid vms.. imo võiks sinna parem siis kohe panna texti - "arva mitu meest on seda tatood vaadanud mind kargutades?" tatoveerida...
                            mulle meeldib

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #1199
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas timukasr
                              VB helistati ja sind polnud kodus ning viidi pakk postkontorisse.
                              Ei helistatud ikka, sest muidu mul oleks vastamata kõne mobiilis ja kodus olin ma ka,
                              kusjuures postkontorist sain seekord pokerstarsi kopitanud salli ja mütsi, sest pakk oli seest märk

                              See on muidugi võimalik, et kuller üritas mingi muu päev tuua mulle seda kraami ja kui mind siis kodus ei olnud, viis postkontorisse ja sealt toodi järgmine päev paber eraldi, aga kuller iseenesest pole mulle veel kordagi helistanud.

                              ja lisaks see ei ole mul esimene kord, raamatuid on 4 korda ukse taha toodud ja muul kraamil olen 3 korda järel pidanud käima

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #1200
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Palju õnne Rankale ja Codeccile!

                                Comment

                                Working...