***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2281
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    non showdown on samas päris hea, mul tavaliselt see -50bi vms
    Sest ta on mega spewtard

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #2282
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Algselt postitas Rando Vaata postitust
      Mis edition teil on? Mis versioon? Viimati mängisin siis oli verisoonidega ilgem jamamine.
      Rise of Nations + Rise of Nations: Thrones and Patriots (expansion).

      Võin sulle RapidShare download lingid anda, tee member kasutaja RapidShares, maksab kuuks ajaks mingi $10 ehk... See lõbu tasub end ära :D

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #2283
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        HOMM 3 või 4 mängiks küll.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #2284
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
          [YOUTUBE]G5OhUuaAdSE[/YOUTUBE]


          Liivimaa suurima hateri tiitel langes just ära
          +3GB


          KÄI PERSE. KÄI KIIRELT PERSE KUI SA IMERUTTU ÜLEJÄÄNUD ETENDUST SIIA ÜLES EI RIPUTA, KÄIGE PERSE; KUI TE ARU EI SAA KUI HEA ASI SEE ON; KÄIGE PERSSSE KUI LOLL MA OLIN, ET MA SEDA VAATAMA EI LÄINUD.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #2285
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            hakkame deneriga homm 3-e tegema keegi veel ühineda tahab siis post here and quote

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #2286
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              solid kuulutus nightchatis... :D keegi tegi pulli obv aga siiski :
              Tere neiud olen soliidne 100a härra suvi tuleb ja hernes tahab keppi ja otsin mutti 80 kellel valged sukad jalas kooli ajast :D

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #2287
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                kellel ******* teha pole addige sander_voolma@hotmail.com ja räägime vähe juttu.. viitsi lihtsalt tuima ka pokkerit tampida

                Comment

                • oTT
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 180

                  #2288
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  jõle kass on istuda 2h mingi mõttetul sng´l suht shortina ja päike hakkab aaknast sissekoitma -.-

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #2289
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    käisin just rannas autoga... fuck off mandri mehed.. tyrapead olid autosid täis parkind ja telgid kõik kohad täis pannud. Tagurda 500 m tagasi... ffs oleks pidand ennem ikka signaali 10 sekki andma ja siis minekut t6mbama

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #2290
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                      hakkame deneriga homm 3-e tegema keegi veel ühineda tahab siis post here and quote
                      see on hea mäng

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2291
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas Sass Vaata postitust
                        kellel ******* teha pole addige sander_voolma@hotmail.com ja räägime vähe juttu.. viitsi lihtsalt tuima ka pokkerit tampida
                        Hea, et oma MSN'i aadressi avalikule boardile postitasid. Kui esimene bot su emaili aadressi üles korjab siis su vaiksed pokkeriõhtud on minevik. Tulevad Iljad ja Oljad, kes räägivad teksti:

                        "Uh.. Oh.. I am so horny today...."
                        "blabalaa"
                        "Uh... Oh... Oh boy, I have to go now. If you want to see me, then click: XXXXXXXX. Oh and I am naked obviously :P"

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #2292
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Rise of Nations + Rise of Nations: Thrones and Patriots (expansion).

                          Võin sulle RapidShare download lingid anda, tee member kasutaja RapidShares, maksab kuuks ajaks mingi $10 ehk... See lõbu tasub end ära :D
                          Kas see kõik kokku teeb selle "RISE OF NATIONS GOLD EDITION"???

                          Kui jah siis võin torrenti kuskile netti ülesse visata ja saavad inimesed sealt selle ilma 10$ maksmata!

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #2293
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Rise of Nations + Rise of Nations: Thrones and Patriots (expansion).

                            Võin sulle RapidShare download lingid anda, tee member kasutaja RapidShares, maksab kuuks ajaks mingi $10 ehk... See lõbu tasub end ära :D
                            Üleeile tõmbasin peale mõlemad, suht äge jah, aga vaja veits harjutada seda, ühe korra mängisin mingit tutoriali

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #2294
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                              Kas see kõik kokku teeb selle "RISE OF NATIONS GOLD EDITION"???

                              Kui jah siis võin torrenti kuskile netti ülesse visata ja saavad inimesed sealt selle ilma 10$ maksmata!
                              Teeb kokku jah Gold Editioni ning oleks tänulik kui jagaksid.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #2295
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Teeb kokku jah Gold Editioni ning oleks tänulik kui jagaksid.

                                Comment

                                Working...