***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2266
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    LOL, sick grind:D mitu h ja mitu lauda?
    ei viitsi vaadata aga 14h+ tundi kindlalt. LOL ja aitasin sõbral nats kolida ning nüüd lasime 1.5 pitsi viina enne magaminekut ja juuuuuuubeeee koomas. Kui ikka 24h üleval siis tühja kõhu peale niidab.

    Vabandan väga aga see vend ei oska mängida ning on kõige suurem spetard.

    EDIT:
    PS! Enne seda ta tegi ju +50BI sessi.

    Comment

    • KraindOnMaind
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 228

      #2267
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      ei viitsi vaadata aga 14h+ tundi kindlalt. LOL ja aitasin sõbral nats kolida ning nüüd lasime 1.5 pitsi viina enne magaminekut ja juuuuuuubeeee koomas. Kui ikka 24h üleval siis tühja kõhu peale niidab.



      Vabandan väga aga see vend ei oska mängida ning on kõige suurem spetard.

      EDIT:
      PS! Enne seda ta tegi ju +50BI sessi.
      non showdown on samas päris hea, mul tavaliselt see -50bi vms

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #2268
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
        non showdown on samas päris hea, mul tavaliselt see -50bi vms
        no ilmselgelt sellist nonshowdown joont ja showdown joont ei saa korraga näidata. Suur non sd joon näitab et ta blufib kõvasti ja barreldab riveritel, paraku aga callitakse jube tihti need ka maha, sellest talle ka suur miinus Showdown joonelt. Peab ikka mingi väga ulme mees olema et Showdown ja Nonsd suurelt plussis hoida. Pmts impossible

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #2269
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          [YOUTUBE]G5OhUuaAdSE[/YOUTUBE]


          Liivimaa suurima hateri tiitel langes just ära

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #2270
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            tra, kui hea


            Käi perse!

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #2271
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              hoohoo
              käige perse :D

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #2272
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                [YOUTUBE]G5OhUuaAdSE[/YOUTUBE]


                Liivimaa suurima hateri tiitel langes just ära
                normi hooga kirjutan alla

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #2273
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  WOW! Nii noor mees ja karjub nagu veteran trammis.

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #2274
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    ****** laupäev, kas kellelgi on veel üle nädal downswing? et iga nõrgem käsi luckib ära aga enda drawd ei tule ära(nt osade arust on Q7 ja J4 piisavalt head käed et all inni callida). kuradi reaalsed tegelased ikka!

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #2275
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Jep, pigem mängi heade vastaste vastu mitte tüüpide, kes arvavad hästi q7/j4st jne.. nice thinking bro

                      standard

                      Comment

                      • nalg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 489

                        #2276
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        mis ma teha saan kui, kaardijooks on ülisitt ning just dongid, kellel osadel on need alles viies-kuues mäng, callivad mu all inne. oijah, nendel sng-del saab ikka haigelt palju bad beate, sinna polegi vist midagi parata

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #2277
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas nalg Vaata postitust
                          mis ma teha saan kui, kaardijooks on ülisitt ning just dongid, kellel osadel on need alles viies-kuues mäng, callivad mu all inne. oijah, nendel sng-del saab ikka haigelt palju bad beate, sinna polegi vist midagi parata

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2278
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Pange omale juba Rise of Nations peale, kaua võib

                            Me 2 sõbraga juba 2 päeva läbi Hamachi grindinud, f*cking awesome mäng... Pange peale ja teeme mingi 8-kesi :D

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #2279
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Pange omale juba Rise of Nations peale, kaua võib

                              Me 2 sõbraga juba 2 päeva läbi Hamachi grindinud, f*cking awesome mäng... Pange peale ja teeme mingi 8-kesi :D
                              mis see hamachi on..
                              oh jumal see rise of nations mingi strateegia m2ng.. (puke)
                              Last edited by Sass; 26.06.10, 21:21.

                              Comment

                              • Rando
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 316

                                #2280
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Pange omale juba Rise of Nations peale, kaua võib

                                Me 2 sõbraga juba 2 päeva läbi Hamachi grindinud, f*cking awesome mäng... Pange peale ja teeme mingi 8-kesi :D
                                Mis edition teil on? Mis versioon? Viimati mängisin siis oli verisoonidega ilgem jamamine.

                                Comment

                                Working...