Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Hah, Pühajärve jaanikule jäi obv minemata, aga kui Lihula omalt sellisel ajal koju jõuda ja paar H magada, et edasi minna on ka norm. :)
Hah, Pühajärve jaanikule jäi obv minemata, aga kui Lihula omalt sellisel ajal koju jõuda ja paar H magada, et edasi minna on ka norm. :)
TC
Comment