Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Oleneb kohast ka, noh muidu ma läheks Jussi suurjärvele, ülikõva loodus ja mõnusalt korralik järv ka metsa sees haugi on ka reaalselt, aga noh sinna kõndida ~3.5km paat seljas on juba paras keberniit ja kui minna 2 päevaks telkima, no blää :D
Oleneb kohast ka, noh muidu ma läheks Jussi suurjärvele, ülikõva loodus ja mõnusalt korralik järv ka metsa sees haugi on ka reaalselt, aga noh sinna kõndida ~3.5km paat seljas on juba paras keberniit ja kui minna 2 päevaks telkima, no blää :D

Comment