blah..2 käega läks kogu stäkk pm..sick, pole midagi öelda, ma loobiks kodus vist asju puruks :D
5k eeku 7h eest pole ka ju kõigehullem..kuigi oma 4m stäkiga oleks saanud vabalt ft tiksuda, lihtsalt varastasid halval ajal
mis puudtab shaun deebi, siis eelmisel PS festivalil sai juba nii sickilt nalja, kuigi tuttavaks saime alles neljapäeval, et oioi.. ma pean endale kindlalt ept pileti shippima.
Vähemalt sai ta üle 100BI sellele turnale... Kahju muidugi aga hea siiski... mul parim tulemus sellelt turnalt 28 koht ja mingi 165.5$ üle 8K mängija oli...
karm jah, kuid ma siiski ei usu, et valesti mängisin viimased käed.
Megatight bubble blind v blind, surun ikka any 2 vastast kui ta on varem ka 2,5bb olles ära visanud bb.
66 blindidel taaskord tight mängijad alla 10bb stackiga, easy push, unlucky,et seal kõrgema pocketiga ärkas.
Viimane käsi oli vastasel soulread.
aga jah....niipalju siis võimalusest korralik hit saada, kõik on selle süü, et camtasia avasin siis kui 10 mängijat allesoli, etadsin, et insta läheb perse siis.
Comment