***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #1201
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Heh, nojah, kui tõlgendada poolte tahet, eelkõige laenaja tahet, siis milleks ta seda laenab? Selleks, et seda kapil hoida ööotsa, või selleks et, seda kasutada? Ühesõnaga laenulepingu eesmärk võiks olla, laenajale öise alkoholikasutuse võimaldamine, tingimusel, et tagastatakse samas koguses sama asja. Nüüd lepingutingimused peavad seda võimaldama, et lepingupool saaks seda asja kasutada, ning hiljem ka tagastada, ideepoolest tingimused ei tohi olla rikkumisele suunatud, laenaja eesmärk ei tohi olla rikkumise saavutamine. Ma arvan, et piisaks 10.15-st, mis reaalselt võimaldab mõnel aktivistil hommikul poodi joosta ning kogu üritus oleks märksa seaduslikum. Aga noh, see ei ole siinkohal suurim probleem, ei tea kaua seadusandja laseb sellist pulli teha.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1202
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Keegi YouTubes mingit playlisti ei tea/ole omale teinud mis ei sisalda ühtegi kindlat muusikastiili, vaid segamini igasuguseid ägedaid lugusid? Ei viitsi grindimise kõrvale ise YouTubest lugusid vahetada, üritan midagi koostada aga üsna pisike list so far:



      Kui kellelgi ka midagi sarnast siis palun shareda, mingi kindla stiili playlisti ei soovi (kui see ei ole just oldschool rap või 80/90 'ndad).

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #1203
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Mul on, aga seal on mingi 15 lugu vms, alles algusjärgus teine, tahad?

        Comment

        • marxiku
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 471

          #1204
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Keegi YouTubes mingit playlisti ei tea/ole omale teinud mis ei sisalda ühtegi kindlat muusikastiili, vaid segamini igasuguseid ägedaid lugusid? Ei viitsi grindimise kõrvale ise YouTubest lugusid vahetada, üritan midagi koostada aga üsna pisike list so far:



          Kui kellelgi ka midagi sarnast siis palun shareda, mingi kindla stiili playlisti ei soovi (kui see ei ole just oldschool rap või 80/90 'ndad).
          äkki aitab:

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #1205
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            kui requiem for a dream juba on, siis võid samahästi selle ka panna:
            [YOUTUBE]pFS4zYWxzNA[/YOUTUBE]

            Comment

            • Kris
              Grinder
              • Mar 2009
              • 860

              #1206
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              There's battleship gray outside... and I don't kno what I'm gettin...

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1207
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                Mul on, aga seal on mingi 15 lugu vms, alles algusjärgus teine, tahad?
                Tahan

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1208
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  kui requiem for a dream juba on, siis võid samahästi selle ka panna:
                  [YOUTUBE]pFS4zYWxzNA[/YOUTUBE]
                  Nah... Mul selle Requiem for a Dreamiga mingi vana kiiks, kunagi kui FTP ja Starsi suuri HU turnasid stake peal mängisin kui ise veel SSNL HU regular olin, siis kui seis nadiks läks panin selle loo peale, endaarust aitas keskenduda ja võidu koju tuua :D

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #1209
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Keegi YouTubes mingit playlisti ei tea/ole omale teinud mis ei sisalda ühtegi kindlat muusikastiili, vaid segamini igasuguseid ägedaid lugusid? Ei viitsi grindimise kõrvale ise YouTubest lugusid vahetada, üritan midagi koostada aga üsna pisike list so far:



                    Kui kellelgi ka midagi sarnast siis palun shareda, mingi kindla stiili playlisti ei soovi (kui see ei ole just oldschool rap või 80/90 'ndad).
                    soovitan soojalt Mobb Deep'i albumit: "the infamous" (right back at you; shooke ones II) 1995 aasta väljalas

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #1210
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      miks selle youtubega omal elu keeruliseks teete ja ei t6mba muusikat arvutisse?
                      iga hetk v6id peale panna selle listi, mida hetketujuga tahad. replayd ja s2rgid v2rgid.
                      or shuffle ja kui miskit ei meeldi, kiirelt next.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #1211
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        vaatasin sõbra mängu ühe silmaga filmi kõrvale.. vana ägises riveris "nyyd sai värdjas masti kokku" ja callis hambad ristis... ma olin jumala kõveras kõrval :D:D

                        Prima Network $200.00 No Limit Hold'em - 6 players
                        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                        Hero (MP): $315.20
                        CO: $340.15
                        BTN: $200.00
                        SB: $213.90
                        BB: $327.85
                        UTG: $269.00

                        Pre Flop: ($3.00) Hero is MP with A Q
                        UTG calls $2, Hero raises to $8, 4 folds, UTG calls $6

                        Flop: ($19.00) A Q Q (2 players)
                        UTG checks, Hero checks

                        Turn: ($19.00) 2 (2 players)
                        UTG checks, Hero bets $10.00, UTG raises to $27, Hero calls $17

                        River: ($73.00) T (2 players)
                        UTG bets $38.00, Hero calls $38

                        Final Pot: $149.00
                        Hero shows A Q
                        UTG shows 3 6
                        Hero wins $146.00
                        (Rake: $3.00)

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #1212
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                          miks selle youtubega omal elu keeruliseks teete ja ei t6mba muusikat arvutisse?
                          iga hetk v6id peale panna selle listi, mida hetketujuga tahad. replayd ja s2rgid v2rgid.
                          or shuffle ja kui miskit ei meeldi, kiirelt next.
                          Youtubes ka kõik see olemas ju, ning valik on päris hea.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1213
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            miks selle youtubega omal elu keeruliseks teete ja ei t6mba muusikat arvutisse?
                            iga hetk v6id peale panna selle listi, mida hetketujuga tahad. replayd ja s2rgid v2rgid.
                            or shuffle ja kui miskit ei meeldi, kiirelt next.
                            Pole ühtegi A+ kohta kust tõmmata, ei viitsi nii, et iga 5-s lugu tuleb uuesti tõmmata, sest vale versioon.

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #1214
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Pole ühtegi A+ kohta kust tõmmata, ei viitsi nii, et iga 5-s lugu tuleb uuesti tõmmata, sest vale versioon.
                              KRdima, saatsin kasutajale iCodecci oma playlisti, ei tea kas läks kohale ka ?:D

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #1215
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                http://www.youtube.com/watch?v=UX7liso82ss keegi seda ka usub?

                                iseenesest poleks ime ka, kui tyypi tahetakse tappa, lavastada oma surm ja rahulikult edasi elada. Saaksin tyybist vägagi aru (in case its true)

                                Comment

                                Working...