haha, juristina saaks seal nende tüüptingimuste vastu häält teha küll, kuna 10.05 on pmst võimatu täita, siis oleks selline tüüptingimus ju kehtetu ning saaks õiguskaitsevahendeid kasutada.
Tüübid peaksid vähemalt 10.15 panema, siis oleks reaalselt võimalik lepingu tingimusi täita, ning lootma, et kes ikka pohmakaga paarikümne eegu pärast viitsib hommikul end voodist välja ajada.
Comment