***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #1081
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Ma ei saanud täpselt aru, kas sa tahad teada, kuidas shortstackida, või tahtsid teada, kuidas shordi vastu mängiga, seega lähtusin teisest variandist. Kui pushbottimine huvitab, siis googelda sellist terminit nagu "Sklansky-Chubukov pushes" või lihtsalt "Sklansky pushes".

    Edit. googlist:

    "A normal SSS player has ~ 20BB on the table. Sklansky calculated the following range:

    Stack 20BB:
    CO: 55+, AJ+, A9s+, KTs+
    BU: 22+, AT+, A5s, KTs+, KQ, QJs
    SB: 22+, A2+, K9+, K7s, Q8s+, QT+, JT

    IF we know come in one of these position and all have folded in front of us we can profitable push All-in this range. Because in most cases the player will fold and we get the blinds. If he calls we have some chance to win. Of course we don`t have to raise every hand, some hands you can play much more profitable when you make a normal raise."
    Last edited by sm112; 09.06.10, 16:35.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1082
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      sm112, kas sina shortstackerina kunagi mängisid nt AA-d ja KK-d teisiti kui QQ, AK? Ehk siis "slowplaysid" ?

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #1083
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Väga-väga harva. Kogemused on õpetanud, et valuebettimine on kokkuvõttes märksa kasulikum, eriti limiitides, kus fishid on nõus igasuguse kaardiga igas suuruses bette callima.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1084
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama



          Mingi uus trackingsait ? Omapärane on see, et teine keelevalik on russki.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1085
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Algselt postitas bauss Vaata postitust
            miks üldse selline süsteem on?
            ilgelt ebamugav ju, lihtsalt ctrl+v youtube koodide vahele oleks nuts
            +1

            imo meie foorume ei ole nii suurt et peaks kartma häkkereid/spammereid.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1086
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              Algselt postitas Dogers Vaata postitust
              Jeee, kinnitatigi ametlikult ära, et 2011 1. jaanuarist on meil euro :)
              Linki

              Comment

              • mihkel7
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 259

                #1087
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Formaalsused tegelikult veel jäänud:
                Riigipead arutavad Eesti vastuvõttu 18. juunil. Lõpliku otsuse Eesti euroalaga liitumise osas teeb Econfin 13. juulil.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1088
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  No siis ei ole ju ametlikult kindel.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1089
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Keegi võiks teha sellise logo aga Eesti riigi ja Eesti lipu värvidega nagu sellel kutil: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=13084

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #1090
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Keegi on kursis, kuidas täpselt bingolotol sinna vahele summi õnneratast keerutama saab? Peab mingi summi kiirloto pileteid kusagile saatma või kuidas?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1091
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        summi kiirloto 3 tv märki.
                        Mul on isegi 1 3 tv märgiga pilet kuskil sahtlis, pole veel aega leidnud midagi peale hakata sellega.

                        Comment

                        • EdgarP
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2009
                          • 368

                          #1092
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          summi kiirloto 3 tv märki.
                          Mul on isegi 1 3 tv märgiga pilet kuskil sahtlis, pole veel aega leidnud midagi peale hakata sellega.
                          Imo peaksid need aeguma mingi aeg-rahalised piletid vähemalt küll..

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #1093
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                            Keegi on kursis, kuidas täpselt bingolotol sinna vahele summi õnneratast keerutama saab? Peab mingi summi kiirloto pileteid kusagile saatma või kuidas?
                            MÄNG 3: Mängija, kes leiab mänguvälja kattekihi alt kolm TV-tähist, saab õiguse osaleda TV-saates. TV-saates osalemiseks tuleb mängijal ennast registreerida telefoninumbril 650 20 30. TV saadetes loositakse välja 210 suurvõitu (suurused 6 000 kr.- 250 000 kr). Igal TV saates osaleval mängijal on võimalus võita üks järgmistest võidusummadest: 250 000 kr; 100 000 kr; 75 000 kr; 50 000 kr; 25 000 kr; 15 000 kr; 10 000 kr; 8 000 kr või 6 000 kr.
                            Kui mängija on pileti alusel saanud õiguse osaleda TV-saates, kuid ta ei soovi TV-saates osaleda, saab ta võiduna 6 000 kr.

                            Ametlik Eesti Loto koduleht. Mängi turvaliselt Internetis, kontrolli tulemusi ja tutvu uudistega. Üheskoos toetame Eesti ühiskonda.


                            Hoiatus: igasugune loto mängimine on mõttetu oma rahast loobumine



                            6. Kiirloterii algus- ja lõpukuupäev (müügi tähtaeg): 01.01. 2010 – 31.05.2011
                            ...
                            13. Võidunõude esitamise viimane päev on 15.06.2011
                            14. Võitude väljaandmise lõpptähtaeg on 15.07.2011

                            Seega kehtib kuni järgneva aasta keskpaigani.
                            Last edited by kilu6; 09.06.10, 19:36.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #1094
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              mina sain kunagi tasuta 5 eegise lotipileti ja võitsin 10.000 sellega.

                              Pigem raha vastuvõtmine see konkreetne juhus.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #1095
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Keegi võiks teha sellise logo aga Eesti riigi ja Eesti lipu värvidega nagu sellel kutil: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=13084
                                Umbes selline?

                                Comment

                                Working...