Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Ei hehe ega ma nüüd tõsiselt ei mõelnud seda streets at nighti, aga sa pead tunnistama, et nende tunnus "uus lugu poweris" läheb kohati ikkapäris mööda, kuus kuud järjest öeldi seda vist mingi enrique iglesiase loo peale:D
Muidugi power kui raadiojaam on väga okei ja isegi kuulan seda.
Ei hehe ega ma nüüd tõsiselt ei mõelnud seda streets at nighti, aga sa pead tunnistama, et nende tunnus "uus lugu poweris" läheb kohati ikkapäris mööda, kuus kuud järjest öeldi seda vist mingi enrique iglesiase loo peale:D
Muidugi power kui raadiojaam on väga okei ja isegi kuulan seda.
TC
Comment