***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #631
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Ei hehe ega ma nüüd tõsiselt ei mõelnud seda streets at nighti, aga sa pead tunnistama, et nende tunnus "uus lugu poweris" läheb kohati ikkapäris mööda, kuus kuud järjest öeldi seda vist mingi enrique iglesiase loo peale:D

    Muidugi power kui raadiojaam on väga okei ja isegi kuulan seda.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #632
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Algselt postitas Skrunda Vaata postitust
      mkm,mkm.
      Sorri mees, siiski ei taha uskuda sind, kohe kui sa sisse logisid logis ROTT RUUDI välja...seams kinda fishy to me.

      Osutan detektiiviteenuseid, pm if interested:D

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #633
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Isegi kuulan ka Powerit koguaeg.Aga tõsi ta on,et need lood mis sealt tulevad on mul peas juba.
        Ja see [ ] uus lugu on ka ridic.Oleks siis,et mingi nädal aega tagasi tuli eetrisse,aga autoga sõites mõnikord ja kuulates on ikka tõsist naeru maha pandud kui pandakse nagu Laas ytles,et enrqiue peale aastast noa laev ja siis uus lugu.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #634
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Riietuse kohapealt imo mees peaks ikka korralikult riides olema, mitte päris võtma iga ettejuhtuva riideeseme kapist. Muidugi ei pea mingi armani, hugo boss vms olema, aga korralik ja stiilne võiks riietus olla küll(maal muidugi võid ükskõik kuidas käia ). Mitu naistuttavatki öelnud, et Eesti mehed võiksid rohkem oma riietuse/välimuse kallal vaeva näha.

          Comment

          • Skrunda
            Bännitud
            • May 2010
            • 102

            #635
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Sorri mees, siiski ei taha uskuda sind, kohe kui sa sisse logisid logis ROTT RUUDI välja...seams kinda fishy to me.
            Ma arvan, et sa oled liiga palju C.S.I'd vaadanud. (jep obv on väga väga väga suur ja jõhker scam juba soolas, its HUGE!)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #636
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              riietusest rääkides, siis esmatähtis peaks olema mugavus ning törts stiili.
              ka mind ei koti brändifirmad, va mõned riideesemd, nt teksad. Kogemused näitavad, et brändifirmade teksad, mis on müügiletil, on igate pidi mugavamad ning kvaliteetsemad.

              ka mina ei kanna PS, FTP, OO või teiste pokkeritubade logodega särke IRL, ma mõtlen seda, et ma ei lähe kuhugi linna poodi või kellegi sünnale nendes.

              need kes kirjutavad siin mingit möga, et ooo näed, kannab logodega särki...i lol'd...mängi ise pokkeritoas satikat, saa pilet ja ma tahaks näha, kas sa saad olla tavariietuses. Sul on lepingus kirjas, et pead kandma antud pokkeritoa logosid/nende riideid

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #637
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Algselt postitas Skrunda Vaata postitust
                Ma arvan, et sa oled liiga palju C.S.I'd vaadanud. (jep obv on väga väga väga suur ja jõhker scam juba soolas, its HUGE!)
                No aga on ju kahtlane, räägite samamoodi, lambist kui teda süüdistama hakkan ilmud sina järsku välja teda kaitsma ja kui sina sisse logid logib ROTT RUUDI imekombel samal hetkel välja:)

                Juhuste kokkulangemine siis ilmselt


                edit: Miks sa bannitud ei ole btw?
                Last edited by KristjanLaas; 06.06.10, 16:25.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #638
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  No aga on ju kahtlane, räägite samamoodi, lambist kui teda süüdistama hakkan ilmud sina järsku välja teda kaitsma ja kui sina sisse logid logib ROTT RUUDI imekombel samal hetkel välja:)


                  Juhuste kokkulangemine siis ilmselt
                  Ei noh ma ei oska isegi midagi öelda. See tüüp on oma lollusega vist isegi skämmerite jaoks üks häbiplekk

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #639
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    No aga on ju kahtlane, räägite samamoodi, lambist kui teda süüdistama hakkan ilmud sina järsku välja teda kaitsma ja kui sina sisse logid logib ROTT RUUDI imekombel samal hetkel välja:)

                    Juhuste kokkulangemine siis ilmselt


                    edit: Miks sa bannitud ei ole btw?
                    heheh good job

                    Comment

                    • Skrunda
                      Bännitud
                      • May 2010
                      • 102

                      #640
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Nägin seda kasutajat täna esimest korda ja miks kurat peaks ma teda kaitsma?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #641
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        riietusest rääkides, siis esmatähtis peaks olema mugavus ning törts stiili.
                        ka mind ei koti brändifirmad, va mõned riideesemd, nt teksad. Kogemused näitavad, et brändifirmade teksad, mis on müügiletil, on igate pidi mugavamad ning kvaliteetsemad.

                        ka mina ei kanna PS, FTP, OO või teiste pokkeritubade logodega särke IRL, ma mõtlen seda, et ma ei lähe kuhugi linna poodi või kellegi sünnale nendes.

                        need kes kirjutavad siin mingit möga, et ooo näed, kannab logodega särki...i lol'd...mängi ise pokkeritoas satikat, saa pilet ja ma tahaks näha, kas sa saad olla tavariietuses. Sul on lepingus kirjas, et pead kandma antud pokkeritoa logosid/nende riideid
                        Yep.Teksade kohapealt kindlasti +1.Mul siiamaani need samad hilfigeri teksad jalas mis eelmine aasta sai hinge hinna eest ostetud,aga siiamaani on vastu pidanud ja pole veel olnud mõtet uusi osta.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #642
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          No aga on ju kahtlane, räägite samamoodi, lambist kui teda süüdistama hakkan ilmud sina järsku välja teda kaitsma ja kui sina sisse logid logib ROTT RUUDI imekombel samal hetkel välja:)

                          Juhuste kokkulangemine siis ilmselt


                          edit: Miks sa bannitud ei ole btw?

                          rahune maha, nad olid enne üsna tükk aega ühel ajal sees.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #643
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Yep.Teksade kohapealt kindlasti +1.Mul siiamaani need samad hilfigeri teksad jalas mis eelmine aasta sai hinge hinna eest ostetud,aga siiamaani on vastu pidanud ja pole veel olnud mõtet uusi osta.
                            jap, hind on kyll asdsfqweyegpok teemasse kuuluv :D, aga kvaliteet on tasemel

                            Comment

                            • Aadu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 326

                              #644
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Te olete ikka nõrgad

                              Comment

                              • pkmarek
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 193

                                #645
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                keegi teab kui kerge/raske on BODOGis first depo 500 boonuse lahti mängimine NL25?

                                Comment

                                Working...