Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Lol,see pole sama ju.Ja miks ei võiks kanda?Täiesti muuseas on seljas ju.Tavaline standard riietus.
Algselt postitas Lowry
Vaata postitust

Comment