***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #46
    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

    Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    NJaa keegi oskab öelda kaua neid stiile õpib ?:D
    french jumpstyle puhul kui poindile pihta saad, siis miski 1-2h puhast praktikat ja harjutamist ja ongi selge.. c-walkis on päris palju erinevaid samme ja kombinatsioone, ehk nende harjutamine et iga asi automaatselt välja tuleks ja neid omavahel kombineerima saaks hakata.. eeldaks ikka rohkem vaeva nägemist..

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #47
      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      french jumpstyle puhul kui poindile pihta saad, siis miski 1-2h puhast praktikat ja harjutamist ja ongi selge.. c-walkis on päris palju erinevaid samme ja kombinatsioone, ehk nende harjutamine et iga asi automaatselt välja tuleks ja neid omavahel kombineerima saaks hakata.. eeldaks ikka rohkem vaeva nägemist..
      Huvitav.... Ei tea kas tasub proovida :D

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #48
        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        [YOUTUBE]rFIU36Qrw58[/YOUTUBE]

        Tartu tammelinna tüübid.
        Imo jumpstyle hakkas ühest videost, kus miskis raekojaplatsil tegid vennad sama asja (Hollandis oli vast). Lasid rollerist tümmi ja siis tantsisid. Ise sattusin tolle peale mingi 5-6 aastat tagasi (või isegi rohkem), kui see idle.ee foorumis ning keegi oli teinud selle kohta arvutimängus video (Wolfenstein: Enemy Territory). Näitasin seda sõbrale ning hakkasime ka seda viljelema ning esinesime igast kooliüritustel. Mul kadus huvi ära, kuna pole päris nii edev ja tegelesin teiste asjadega, aga sõber jätkas tollega (Tauno Tammik). Hakkas trenne andma, esines ikka rohkem, sattus ka pealtnägijasse. Tre muusika ja tre peod on kõik jumpstyle peale ülesehitatud imo.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          20k käsi!

          Ja tegelikult kenasti 2BB/100 jookseb siis graafik alla ilma AA/KK kaartidetta.
          20,000 kätt ei ole miski sample! Sul on näiteks 20,000 käeline downswing aga see eest sa jooksid AA-de ja KK-dega hästi ning said neid ca 240 korda (200 oleks keskmine) ning said sitaks stäkke kah. Küll aga kõik FD-d missesid, seti crackiti, tõmmati muud top paari välja või ei makstud välja.

          Seega GTFO, suuremat samplet vaja.

          Küll aga KK+ toodavad enamustel mängijatel enamus kasumist, mis muidugi ei tähenda seda, et sa peaksid tightimaks võtma.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #50
            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Siis on viimane aeg oma peaga mõtlema hakkata. Kuigi 20k käsi võib swonks ka olla.
            20k on nii usual

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #51
              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

              10 päeva veel

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #52
                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                Keegi unibetis mängib? On seal sõbra ülekanne või võimalik?

                Comment

                • paradigmlost
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 421

                  #53
                  Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                  Kui keegi täna kuhugi Starsi turniirile kedagi stake´ida tahab, siis mina sooviks stake´i:P(60:40 steikija kasuks + bi tagasi). PM

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #54
                    Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                    Mulle ei meeldi see suhtumine, et "20k pole mingi sample". Igaks juhuks võiks ju asjad üle vaadata siiski, kui ei olegi just antud leaki siis mõne teise leaki lapib kindlasti kinni sellega.

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #55
                      Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      Keegi unibetis mängib? On seal sõbra ülekanne või võimalik?
                      Ei ole, suht bs.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #56
                        Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        20,000 kätt ei ole miski sample! Sul on näiteks 20,000 käeline downswing aga see eest sa jooksid AA-de ja KK-dega hästi ning said neid ca 240 korda (200 oleks keskmine) ning said sitaks stäkke kah. Küll aga kõik FD-d missesid, seti crackiti, tõmmati muud top paari välja või ei makstud välja.

                        Seega GTFO, suuremat samplet vaja.

                        Küll aga KK+ toodavad enamustel mängijatel enamus kasumist, mis muidugi ei tähenda seda, et sa peaksid tightimaks võtma.
                        mnjah...

                        pm nii ongi.

                        Et ilma AA ja KK jookseb vaikselt -4bb/100,koos AA ja KK jookseb kenasti ~6bb/100...

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #57
                          Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Mulle ei meeldi see suhtumine, et "20k pole mingi sample". Igaks juhuks võiks ju asjad üle vaadata siiski, kui ei olegi just antud leaki siis mõne teise leaki lapib kindlasti kinni sellega.
                          Vaatasin,et steal ja flop cbet madal.
                          Parandan asja ja peaks tulemus nata paranema.

                          Comment

                          • heido24
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 402

                            #58
                            Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            [YOUTUBE]rFIU36Qrw58[/YOUTUBE]

                            Tartu tammelinna tüübid.
                            oskax nad siis....aga noh, paneme segast noored !!!

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #59
                              Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                              Algselt postitas heido24 Vaata postitust
                              oskax nad siis....aga noh, paneme segast noored !!!
                              noore poisid.. hakkamist on.. miks mitte?

                              aga imelik on see et nad ise seda geyks ei pea.. sest need tüübid on/olid tavalised ossid kes juua täis peaga paukusid kõikidega kes neile otsa julgesid vaadata.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #60
                                Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama

                                heade mõtete linn

                                Comment

                                Working...