***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
http://forumserver.twoplustwo.com/56...ed-30k-765291/
Midagi nii haiged pole ma varem lugenud. Nagu loeks mingit krimkat.
Väga sick ja siiamaani suht lahtine ja sick värk.
Comment
-
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
eip. tartus säde tänavas tehtud.Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitustraadi pole pigem?
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
20k käsi!Algselt postitas ranka Vaata postitustKui suur sample?
Ja tegelikult kenasti 2BB/100 jookseb siis graafik alla ilma AA/KK kaartidetta.
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Siis on viimane aeg oma peaga mõtlema hakkata. Kuigi 20k käsi võib swonks ka olla.Algselt postitas noname Vaata postitust20k käsi!
Ja tegelikult kenasti 2BB/100 jookseb siis graafik alla ilma AA/KK kaartidetta.Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
Kelelgil tlns STVga on probleeme, et ära ei ühenda ?
Obv tee ei saa tegelt öelda kui teist ühendust pole :D
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
ei taha rohkem naljakate linkide teemat risustada.Algselt postitas antnx Vaata postitust(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[YOUTUBE]rFIU36Qrw58[/YOUTUBE]
Tartu tammelinna tüübid.
millegi pärast vaatasin seda uuesti ja no andke andkes...see ju lausa roppus
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
panen oma naljalinkide posti ka siia, kui kedagi huvitab, omalajal kuulasin ka jumpstyle muusikat ja french jumpstyle sai selgeks õpitud.. (tavaline mulle ei meeldi) vähemalt Tartus Freedom paradel olime oma seltskonnaga kunnid ühes reas seda tantsides:-)Algselt postitas Tarmonator Vaata postitustei taha rohkem naljakate linkide teemat risustada.
millegi pärast vaatasin seda uuesti ja no andke andkes...see ju lausa roppus
c-walki pole viitsinud õppida, aga youtube on tutoriale täis..
Algselt postitas Rage Vaata postitustsee mida nad seal üritavad.. ei ole isegi mitte jumpstyle..
Erinevad videod siis French jumpstylest:
tavaline jumpstyle:
kõige tuntum jumpstyle lugu: DJ Coone - The Return + video siis erinevatest jumpstyle stiilidest, osad muidugi kargavad ka niisama.
üks naljakas video, tegelikult on see Charleston style, aga muusika taustalt ära vahetatud ja sobib hästi kaasaega:
Suffle stiil versus jumpstyle
üks huvitav tantsustiil mis mulle veel meeldib, aga mida hip-hopi ja rnb saatel tantsitakse on c-walk:
http://www.youtube.com/watch?v=F2TSy0Z5qTE&fmt=18
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
et keegi valesti aru ei saaks, siis ma ei tahtnud midagi halba öelda jumstyle'i või mõne muu sellise stiili kohta.
lihtsalt see video oli roppus :)
Comment
-
Re: ***JUUNI OFFTOPIC***Metsa sõnajalga korjama
NJaa keegi oskab öelda kaua neid stiile õpib ?:D
Comment
Comment