Otsin tööd.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #31
    Re: Otsin tööd.

    Tööpakkumisi on ju jalaga segada. Enda tööandja on viimase paari kuuga ca 50 inimest palgale võtnud. Ja nagu vana Eesti vanasõnagi ütleb: "Kes proovib kõigest väest, saab igaühe käest."

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #32
      Re: Otsin tööd.

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      väga hea, päeva eest maksan 250.-
      tule tee ära
      Ma pole 100% kindel aga kui ma õieti mäletan, siis on soodne hind 30kr/ruum. Seega, kui 250kr eest kellegi 30 ruumi lõhkuma leiad, võid 50%+ kindel olla, et hiljem tullakse ´´lisapalga´´ järgi

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #33
        Re: Otsin tööd.

        no see oli pigem selle peale öeldud, et mees lubas selle päevaga ära teha.
        mul siin lähedal on üks sulane, kes teeb 25 eeku tund. seega 250.- päevas umbes. aga too mees muidugi lõhuks neid 2 nädalat.

        Comment

        Working...