Re: Otsin tööd.
Tööpakkumisi on ju jalaga segada. Enda tööandja on viimase paari kuuga ca 50 inimest palgale võtnud. Ja nagu vana Eesti vanasõnagi ütleb: "Kes proovib kõigest väest, saab igaühe käest."
Tööpakkumisi on ju jalaga segada. Enda tööandja on viimase paari kuuga ca 50 inimest palgale võtnud. Ja nagu vana Eesti vanasõnagi ütleb: "Kes proovib kõigest väest, saab igaühe käest."

Comment