Re: Otsin tööd.
No olgem ausad ega seal pidi valima kõvasti:) Mõni oli ikka täis "pomps"
Ps. Ega puid toas tehta:)
Algselt postitas Tarmonator
Vaata postitust
Ps. Ega puid toas tehta:)
Comment