Otsin tööd.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lowry
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 268

    #16
    Re: Otsin tööd.

    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    ma julgeks sealt võtta kedagi ja endale koju tuua ainult sellisel juhul kui ma talle kohale sõidu ajaks koti pähe tõmban, et ta ei näeks kuhu minek.
    Pannakse asjadele silm peale ja tullakse pärast "palga järgi"
    No olgem ausad ega seal pidi valima kõvasti:) Mõni oli ikka täis "pomps"
    Ps. Ega puid toas tehta:)

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #17
      Re: Otsin tööd.

      Algselt postitas Lowry Vaata postitust
      Ps. Ega puid toas tehta:)
      a miks mitte? ühe silmaga saaks telekat vaadata ja nt pokkerit taguda, samas teed tööd ka :D

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #18
        Re: Otsin tööd.

        Kojamehe tööd on pakkuda - Tallinna kesklinn.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #19
          Re: Otsin tööd.

          töö - see pole naljaasi. töösse tuleb austusega suhtuda. mina isiklikult suhtun vägagi aupauklikult töösse. mõtlen sellele ainult kõige pühalikemal hetketel ja tegelen sellega ainult korra aastas.

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #20
            Re: Otsin tööd.

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            töö - see pole naljaasi. töösse tuleb austusega suhtuda. mina isiklikult suhtun vägagi aupauklikult töösse. mõtlen sellele ainult kõige pühalikemal hetketel ja tegelen sellega ainult korra aastas.
            okei

            Comment

            • Viski
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 393

              #21
              Re: Otsin tööd.

              Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
              Kojamehe tööd on pakkuda - Tallinna kesklinn.
              Sorri, kojamees olen olnud juba. Asja point on proovida lahedaid töid, ehk hakkab mõni meeldima.

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #22
                Re: Otsin tööd.

                Kraavikaevajat oleks hädasti vaja. Pinnas on savine ja kive täis! Kraavi pikkus 150 meetrit, sügavus kuskil 20-30cm.

                Comment

                • Viski
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 393

                  #23
                  Re: Otsin tööd.

                  Kus me asume ?

                  Comment

                  • sorm
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1511

                    #24
                    Re: Otsin tööd.

                    Põlvamaa, Prangli küla, Kullaaugu Talu. Internetikaabel, mis mastiostast tuleb vaja maasisse kaevata.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #25
                      Re: Otsin tööd.

                      Algselt postitas sorm Vaata postitust
                      Kraavikaevajat oleks hädasti vaja. Pinnas on savine ja kive täis! Kraavi pikkus 150 meetrit, sügavus kuskil 20-30cm.
                      Mis töö see veel on, see on ju SPORT!

                      Comment

                      • sorm
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1511

                        #26
                        Re: Otsin tööd.

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Mis töö see veel on, see on ju SPORT!
                        Mastijaoks ai kaevatud 1,3 meetri sügavune auk see oli päris korralik ettevõtmine. Aga tule mulle külla sproti tegema :D

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #27
                          Re: Otsin tööd.

                          Puid tahad lõhkuda siis võta ühendust, ca 30 ruumi

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #28
                            Re: Otsin tööd.

                            pävatöö :P

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #29
                              Re: Otsin tööd.

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              pävatöö :P

                              väga hea, päeva eest maksan 250.-
                              tule tee ära

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #30
                                Re: Otsin tööd.

                                miski 10 klassis ma sõbraga lõhkusin 6 päevaga üle 200 ruumi puid niiet kogemust on. Aga hetkel tänan pakkumast, kuid töö on olemas :) 250 eeki eest võin ma tunnikese lõhkuda küll neid :P

                                Comment

                                Working...