Re: Õnne peab ka olema ;D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    Re: Õnne peab ka olema ;D

    Miks pank rohkem ei luba? Kui sul roll 100$ siis saad ju kohe rebuy teha peale käe kaotust. Alati tuleb teha kohe rebuy peale käe kaotust. Ise teen rebuy kui kaotan kasvõi 0.15$
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Õnne peab ka olema ;D

    Nii, mis selle teemaga juhtus? Kus pooled postid on?

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: Õnne peab ka olema ;D

      Klamber hakkis teemat ja ma ei tea mis toimub

      Comment

      • Klamber®
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2008
        • 335

        #4
        Re: Õnne peab ka olema ;D

        Algselt postitas antnx
        Klamber hakkis teemat ja ma ei tea mis toimub
        vabnandust, liigutasin ta nutuse novembri alla, aga esimest korda, ja kõik ei sujunud vist päris nii nagu vaja oli.

        vabandan ette ja taha.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: Õnne peab ka olema ;D

          Algselt postitas antnx
          Miks pank rohkem ei luba? Kui sul roll 100$ siis saad ju kohe rebuy teha peale käe kaotust. Alati tuleb teha kohe rebuy peale käe kaotust. Ise teen rebuy kui kaotan kasvõi 0.15$
          Primas ei saa kohe järgmiseks käeks rebuyd tehtud ju. Kui lähed üks käsi showdownile ja kaotad, siis vähemalt 1 käsi tuleb vahepeal mängida ilma full stackita :/.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: Õnne peab ka olema ;D

            aa siis pardon minu viga. Pole primas eriti üldse mänginud :)

            Comment

            Working...