Miks pank rohkem ei luba? Kui sul roll 100$ siis saad ju kohe rebuy teha peale käe kaotust. Alati tuleb teha kohe rebuy peale käe kaotust. Ise teen rebuy kui kaotan kasvõi 0.15$
Re: Õnne peab ka olema ;D
Collapse
X
-
Re: Õnne peab ka olema ;D
Primas ei saa kohe järgmiseks käeks rebuyd tehtud ju. Kui lähed üks käsi showdownile ja kaotad, siis vähemalt 1 käsi tuleb vahepeal mängida ilma full stackita :/.Algselt postitas antnxMiks pank rohkem ei luba? Kui sul roll 100$ siis saad ju kohe rebuy teha peale käe kaotust. Alati tuleb teha kohe rebuy peale käe kaotust. Ise teen rebuy kui kaotan kasvõi 0.15$
Comment
Comment