Puhka Pärnus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pilme10
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 224

    #16
    Re: Puhka Pärnus.

    pole probleemi

    Comment

    • pilme10
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 224

      #17
      Re: Puhka Pärnus.

      bump

      suvi tulekul, hakkake mõtlema mil suvepealinna.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #18
        Re: Puhka Pärnus.

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        aga kui plaanitakse grillida varahommikuni kas siis naabri probleemi ei tule või on see miski magamiseks mõeldud?
        ja kui hommikul kell 5 karjutakse FFS stop saying soccer?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Puhka Pärnus.

          Pärnu on täielikult ülehinnatud linn. Üleüldine suvine kava viimastel aastatel on alla arvestust, see aasta vist pidi uuesti watergate hakkama aga seegi suht mõttetu üritus. Ühesõnaga ei ole ühtegi põhjust Pärnusse puhkama minna.

          Kirsiks tordipeal on seal ööklubindus, kus pärast kella kahte kesklinnas lahti on Bravo ja Lehtla, rannaääres vist ka Sunset, mis kõik olemuselt täis osside urkad. Lehtla siis neist kõige hullem, sest klubist välja visatud kalkarid või megakoomas vennad, kes sihvkasid närised teevad aega parajaks esimese nr. 40 sindi bussijaoks ärplevad Lehtla ees. Ainuke koht on Strand.

          Rannapuhkust/mõnusid saab nautida Eestimaal ikka poole paremates kohtades, kus iga natukese aja tagant kaaskodanik sulle otsa ei koperda, väike laps liivaga ei vista või suure õllekõhuga saekaatri vennike oma lahtunud pokiklaasiga peale ei kuku.

          Puhkuse jaoks võiks leida ikka vähem rahulikuma koha. Saaremal või lõuna eesti spades tiksuda on hoopis toredam.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #20
            Re: Puhka Pärnus.

            olin ka eelmine suvi pärnus. Igatahes rentisin rannapiirkonnas 3 toalise korteri ca 70 ruuduse nädalaks. parkkoht, internet tv, duss koik olemas
            Helistasin maaklerile ja tingisin 4keegu pealt 3k peale. Ma nüüd ei tea palju nn pilvine ilm võis hinda mõjutada, aga 3k eest jäin küll väga rahule.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #21
              Re: Puhka Pärnus.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Pärnu on täielikult ülehinnatud linn. Üleüldine suvine kava viimastel aastatel on alla arvestust, see aasta vist pidi uuesti watergate hakkama aga seegi suht mõttetu üritus. Ühesõnaga ei ole ühtegi põhjust Pärnusse puhkama minna.

              Kirsiks tordipeal on seal ööklubindus, kus pärast kella kahte kesklinnas lahti on Bravo ja Lehtla, rannaääres vist ka Sunset, mis kõik olemuselt täis osside urkad. Lehtla siis neist kõige hullem, sest klubist välja visatud kalkarid või megakoomas vennad, kes sihvkasid närised teevad aega parajaks esimese nr. 40 sindi bussijaoks ärplevad Lehtla ees. Ainuke koht on Strand.

              Rannapuhkust/mõnusid saab nautida Eestimaal ikka poole paremates kohtades, kus iga natukese aja tagant kaaskodanik sulle otsa ei koperda, väike laps liivaga ei vista või suure õllekõhuga saekaatri vennike oma lahtunud pokiklaasiga peale ei kuku.

              Puhkuse jaoks võiks leida ikka vähem rahulikuma koha. Saaremal või lõuna eesti spades tiksuda on hoopis toredam.
              Kesklinnas veel peale kahte öösel lahti ööklubi Sugar ja rannas Eesti suurim kõrts Kuursaal ning 21+ ööklubi Strand. Ning mingi seitsmeni hommikul on lahti karaoke baar Chocoloco. Sunseti on ka mõtet minna vaid mingi suurema ürituse ajal. Muidu see ikka väga tühi. Ööklubi Mirage on ka, aga seal vist keegi ei käi. Viimati käisin seal mingi aasta tagasi. Läksin kell 12 sisse, nägin mõnda inimest ja 12.10 välja :)

              Muideks halvema mulje jättis mulle Tallinnas Venus Club, kus sai jaanuari keskel Eesti MV ajal käidud. Ikka ülitäis oli see klubi lastud ning kõik tundusid hullu laksu all olevat ning silmad läikisid peas. Mingi kutid koperdasid otsa ning tantsuplatsil lihtsalt igast suunast suruti :S Siis mingi kastis vend kukkus lava pealt alla jne.

              Aga ega Pärnus see ööklubi värgendus just kiita ei ole. Paar kohta on vaid, kuhu minna.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Puhka Pärnus.

                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Kesklinnas veel peale kahte öösel lahti ööklubi Sugar ja rannas Eesti suurim kõrts Kuursaal ning 21+ ööklubi Strand. Ning mingi seitsmeni hommikul on lahti karaoke baar Chocoloco. Sunseti on ka mõtet minna vaid mingi suurema ürituse ajal. Muidu see ikka väga tühi. Ööklubi Mirage on ka, aga seal vist keegi ei käi. Viimati käisin seal mingi aasta tagasi. Läksin kell 12 sisse, nägin mõnda inimest ja 12.10 välja :)

                Muideks halvema mulje jättis mulle Tallinnas Venus Club, kus sai jaanuari keskel Eesti MV ajal käidud. Ikka ülitäis oli see klubi lastud ning kõik tundusid hullu laksu all olevat ning silmad läikisid peas. Mingi kutid koperdasid otsa ning tantsuplatsil lihtsalt igast suunast suruti :S Siis mingi kastis vend kukkus lava pealt alla jne.

                Aga ega Pärnus see ööklubi värgendus just kiita ei ole. Paar kohta on vaid, kuhu minna.
                Mir is dead. Sugar 50:50 ja Strand on ainus klubi, kuhu minna ja just seepärast, et ta ei ole kesklinnas.

                Miris oli meil ka ca. 2 aastat tagasi jube teema. Neljapäeval jõime end kooma ja siis lendasime pumperi ja peokunniga mirri, meie kolmekesi, miski 2 rullnokka ja 3-4 totsi. Seal saime 2-3 minutit olla kui mind juba välja loobiti, ise veel mõtlesin, et misasja 6 inimest klubi peale ja ikka suudetakse välja visata.

                Siis pilt juba kadus ning hommikul ärkasime, pumperil särk verine ja mul käepeal (seal kus verd võetaks veenist) jube suur kriip ja kärn. Järgmine kord rüütli tänaval tahtsid kolm venelased (vanad sõjaväekaaslased) hommikul kell viis kallale tulla, lõppes sellega, et üks venelane oli mendipuuris ja pärast järgmine päev pm. süüdistati meid valeväljakutse tegemises.

                Ning viimane pidu (paar nädalat pärast seda) tahtis endine vang sõbrale kallale tulla sunsetsi. Pärast kola.just.ee uurisime venda ja vennal miski 10 krimasja ning nendest enamus oli miski sunniviisiline doonorlus. See tähendab, et sundis inimesi annetama neere jms.

                Rohkem sellistes urgaslinnades pidu ei pane. Tallinn ja Tartu, muud suht ossiurkad.

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #23
                  Re: Puhka Pärnus.

                  PM-ed

                  Comment

                  • pilme10
                    FPP Pro
                    • Jun 2009
                    • 224

                    #24
                    Re: Puhka Pärnus.

                    Edaspidi kontakteeruda 44-38351 või 5104646, kuna lähen ise sõjaväkke.

                    Comment

                    • redddman10
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 703

                      #25
                      Re: Puhka Pärnus.

                      no pärnu rand on ikka nuts.elusees ei läheks siukeste kuumade ilmadega kuskile tallinnasse puhkama suvel. Pärnu või mõned teised kenad maakohad.suvel klubides ei viitsi üldse käia kui aus olla....aga tln neverever..maitse asi muidugi

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #26
                        Re: Puhka Pärnus.

                        jap, aga viimane 7p oli siin enamjaolt tuimalt pilves :D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #27
                          Re: Puhka Pärnus.

                          Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                          no pärnu rand on ikka nuts.elusees ei läheks siukeste kuumade ilmadega kuskile tallinnasse puhkama suvel. Pärnu või mõned teised kenad maakohad.suvel klubides ei viitsi üldse käia kui aus olla....aga tln neverever..maitse asi muidugi
                          Päikest ja ujuda saab ju Pirital ka, milles see nii suur vahe?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #28
                            Re: Puhka Pärnus.

                            Pirita rand ja liiv on nii sitane, et seal küll käia ei viitsiks + vesi on alati suht külm. Aga ega Pärnus ka nüüd puhtam ole. Lihtsalt päevitamas ja meres ujumas minule meeldivad sellised rahulikumad ja puhtamad kohad ntx Andineeme. Aga eks Pärnu rannal on kogu see melu, mis seal suvel on, peod jne.
                            Last edited by inward; 06.07.11, 02:50.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #29
                              Re: Puhka Pärnus.

                              Eks jah Pärnu randa reostavad ikka turistid. Põhiliselt need, kes õhtuti/öösiti rannas joovad ja siis pudelite korke, konisid jms laiali loobivad. Aga minu meelest käib igal hommikul koristaja ranna üle ja ega ei ütleks küll, et rannas palju prahti oleks.
                              Normaalne inimene ei viska ka prahti randa maha kui prügikastid silmapiiril. Juba sellepärast ei viska, sest nad ise ka ei taha prügi kõrval päevitada. Taaraga on asi veel kergem. Tavaliselt pensionäärid käivad seda kogumas.

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #30
                                Re: Puhka Pärnus.

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Päikest ja ujuda saab ju Pirital ka, milles see nii suur vahe?
                                naq juba ka öeldi.endale meeldib kõige rohkem suvel saare peal elada.Näiteks Kihnu saar.Puhas vesi, puhas õhk ja vähe rahvast.saab liiva peal peesitada või kohe sügavasse vette hüpata.ideaalne...ei mingit prügi vees ega rannas jne.

                                Comment

                                Working...