Pärnu on täielikult ülehinnatud linn. Üleüldine suvine kava viimastel aastatel on alla arvestust, see aasta vist pidi uuesti watergate hakkama aga seegi suht mõttetu üritus. Ühesõnaga ei ole ühtegi põhjust Pärnusse puhkama minna.
Kirsiks tordipeal on seal ööklubindus, kus pärast kella kahte kesklinnas lahti on Bravo ja Lehtla, rannaääres vist ka Sunset, mis kõik olemuselt täis osside urkad. Lehtla siis neist kõige hullem, sest klubist välja visatud kalkarid või megakoomas vennad, kes sihvkasid närised teevad aega parajaks esimese nr. 40 sindi bussijaoks ärplevad Lehtla ees. Ainuke koht on Strand.
Rannapuhkust/mõnusid saab nautida Eestimaal ikka poole paremates kohtades, kus iga natukese aja tagant kaaskodanik sulle otsa ei koperda, väike laps liivaga ei vista või suure õllekõhuga saekaatri vennike oma lahtunud pokiklaasiga peale ei kuku.
Puhkuse jaoks võiks leida ikka vähem rahulikuma koha. Saaremal või lõuna eesti spades tiksuda on hoopis toredam.
olin ka eelmine suvi pärnus. Igatahes rentisin rannapiirkonnas 3 toalise korteri ca 70 ruuduse nädalaks. parkkoht, internet tv, duss koik olemas
Helistasin maaklerile ja tingisin 4keegu pealt 3k peale. Ma nüüd ei tea palju nn pilvine ilm võis hinda mõjutada, aga 3k eest jäin küll väga rahule.
Pärnu on täielikult ülehinnatud linn. Üleüldine suvine kava viimastel aastatel on alla arvestust, see aasta vist pidi uuesti watergate hakkama aga seegi suht mõttetu üritus. Ühesõnaga ei ole ühtegi põhjust Pärnusse puhkama minna.
Kirsiks tordipeal on seal ööklubindus, kus pärast kella kahte kesklinnas lahti on Bravo ja Lehtla, rannaääres vist ka Sunset, mis kõik olemuselt täis osside urkad. Lehtla siis neist kõige hullem, sest klubist välja visatud kalkarid või megakoomas vennad, kes sihvkasid närised teevad aega parajaks esimese nr. 40 sindi bussijaoks ärplevad Lehtla ees. Ainuke koht on Strand.
Rannapuhkust/mõnusid saab nautida Eestimaal ikka poole paremates kohtades, kus iga natukese aja tagant kaaskodanik sulle otsa ei koperda, väike laps liivaga ei vista või suure õllekõhuga saekaatri vennike oma lahtunud pokiklaasiga peale ei kuku.
Puhkuse jaoks võiks leida ikka vähem rahulikuma koha. Saaremal või lõuna eesti spades tiksuda on hoopis toredam.
Kesklinnas veel peale kahte öösel lahti ööklubi Sugar ja rannas Eesti suurim kõrts Kuursaal ning 21+ ööklubi Strand. Ning mingi seitsmeni hommikul on lahti karaoke baar Chocoloco. Sunseti on ka mõtet minna vaid mingi suurema ürituse ajal. Muidu see ikka väga tühi. Ööklubi Mirage on ka, aga seal vist keegi ei käi. Viimati käisin seal mingi aasta tagasi. Läksin kell 12 sisse, nägin mõnda inimest ja 12.10 välja :)
Muideks halvema mulje jättis mulle Tallinnas Venus Club, kus sai jaanuari keskel Eesti MV ajal käidud. Ikka ülitäis oli see klubi lastud ning kõik tundusid hullu laksu all olevat ning silmad läikisid peas. Mingi kutid koperdasid otsa ning tantsuplatsil lihtsalt igast suunast suruti :S Siis mingi kastis vend kukkus lava pealt alla jne.
Aga ega Pärnus see ööklubi värgendus just kiita ei ole. Paar kohta on vaid, kuhu minna.
Kesklinnas veel peale kahte öösel lahti ööklubi Sugar ja rannas Eesti suurim kõrts Kuursaal ning 21+ ööklubi Strand. Ning mingi seitsmeni hommikul on lahti karaoke baar Chocoloco. Sunseti on ka mõtet minna vaid mingi suurema ürituse ajal. Muidu see ikka väga tühi. Ööklubi Mirage on ka, aga seal vist keegi ei käi. Viimati käisin seal mingi aasta tagasi. Läksin kell 12 sisse, nägin mõnda inimest ja 12.10 välja :)
Muideks halvema mulje jättis mulle Tallinnas Venus Club, kus sai jaanuari keskel Eesti MV ajal käidud. Ikka ülitäis oli see klubi lastud ning kõik tundusid hullu laksu all olevat ning silmad läikisid peas. Mingi kutid koperdasid otsa ning tantsuplatsil lihtsalt igast suunast suruti :S Siis mingi kastis vend kukkus lava pealt alla jne.
Aga ega Pärnus see ööklubi värgendus just kiita ei ole. Paar kohta on vaid, kuhu minna.
Mir is dead. Sugar 50:50 ja Strand on ainus klubi, kuhu minna ja just seepärast, et ta ei ole kesklinnas.
Miris oli meil ka ca. 2 aastat tagasi jube teema. Neljapäeval jõime end kooma ja siis lendasime pumperi ja peokunniga mirri, meie kolmekesi, miski 2 rullnokka ja 3-4 totsi. Seal saime 2-3 minutit olla kui mind juba välja loobiti, ise veel mõtlesin, et misasja 6 inimest klubi peale ja ikka suudetakse välja visata.
Siis pilt juba kadus ning hommikul ärkasime, pumperil särk verine ja mul käepeal (seal kus verd võetaks veenist) jube suur kriip ja kärn. Järgmine kord rüütli tänaval tahtsid kolm venelased (vanad sõjaväekaaslased) hommikul kell viis kallale tulla, lõppes sellega, et üks venelane oli mendipuuris ja pärast järgmine päev pm. süüdistati meid valeväljakutse tegemises.
Ning viimane pidu (paar nädalat pärast seda) tahtis endine vang sõbrale kallale tulla sunsetsi. Pärast kola.just.ee uurisime venda ja vennal miski 10 krimasja ning nendest enamus oli miski sunniviisiline doonorlus. See tähendab, et sundis inimesi annetama neere jms.
Rohkem sellistes urgaslinnades pidu ei pane. Tallinn ja Tartu, muud suht ossiurkad.
no pärnu rand on ikka nuts.elusees ei läheks siukeste kuumade ilmadega kuskile tallinnasse puhkama suvel. Pärnu või mõned teised kenad maakohad.suvel klubides ei viitsi üldse käia kui aus olla....aga tln neverever..maitse asi muidugi
no pärnu rand on ikka nuts.elusees ei läheks siukeste kuumade ilmadega kuskile tallinnasse puhkama suvel. Pärnu või mõned teised kenad maakohad.suvel klubides ei viitsi üldse käia kui aus olla....aga tln neverever..maitse asi muidugi
Päikest ja ujuda saab ju Pirital ka, milles see nii suur vahe?
Pirita rand ja liiv on nii sitane, et seal küll käia ei viitsiks + vesi on alati suht külm. Aga ega Pärnus ka nüüd puhtam ole. Lihtsalt päevitamas ja meres ujumas minule meeldivad sellised rahulikumad ja puhtamad kohad ntx Andineeme. Aga eks Pärnu rannal on kogu see melu, mis seal suvel on, peod jne.
Eks jah Pärnu randa reostavad ikka turistid. Põhiliselt need, kes õhtuti/öösiti rannas joovad ja siis pudelite korke, konisid jms laiali loobivad. Aga minu meelest käib igal hommikul koristaja ranna üle ja ega ei ütleks küll, et rannas palju prahti oleks.
Normaalne inimene ei viska ka prahti randa maha kui prügikastid silmapiiril. Juba sellepärast ei viska, sest nad ise ka ei taha prügi kõrval päevitada. Taaraga on asi veel kergem. Tavaliselt pensionäärid käivad seda kogumas.
Päikest ja ujuda saab ju Pirital ka, milles see nii suur vahe?
naq juba ka öeldi.endale meeldib kõige rohkem suvel saare peal elada.Näiteks Kihnu saar.Puhas vesi, puhas õhk ja vähe rahvast.saab liiva peal peesitada või kohe sügavasse vette hüpata.ideaalne...ei mingit prügi vees ega rannas jne.
Comment