***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1636
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma ise ka suur dubstepi fänn ei ole, aga näiteks see lugu mulle meeldib.. paar lugu on veel.. hetkel ei leidnud üles

    [YOUTUBE]417AUI_dNzc[/YOUTUBE]
    lugu oli tore oldie, aga mingi laksu all šimpans lasti puldi taha nuppe näppima...

    no offence:)

    ainuke selle muusikastiili lahe tegelane oli mr. oizo, sest seda ei saanud keegi tõsiselt võtta.

    Comment

    • chrosmos
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 340

      #1637
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      dubstepi kohta võib öelda küll, et suur osa lugusid on ühesugused ja lihtne valmistada, aga...
      see võbelev ja lainetav bassiliin, mis tavaliselt tuleb lugude 1:00 minutil sisse, see ergutab ajulaineid ja keha päris korralikult.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • paradigmlost
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 421

        #1638
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        sekundeerin seda, et siit foorumist olen ma ka palju head muusikat leidnud...:P
        --nojah, eks muidugi kõigile ei saagi dubstep meeldima, suhteliselt äärmuslik elektroonilise muusika stiil siiski. Mul on viimased pool aastat või pisut rohkem täielik vooblimaania.
        muidu tunudb et laias laastus jagunevad dubstepi artistid kaheks, need kes on ainult raju voobli peal väljas (Flux Pavillion, Excision jne) ja siis need, kes teevad sellist chilli ( Mala, Skream, jpt)
        a muidu neile kellele karm daubstep meeldib soovitaksin Borgore´i ja Tombat.. goresteppi teevad.

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #1639
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

          kodetši võib oma arvamuse dubstepist omale sisse istuda.

          Comment

          • Aadu
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 326

            #1640
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            Kas ma olen ainuke kes kuuleb esimest korda dubstepist?

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #1641
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              Algselt postitas Aadu Vaata postitust
              Kas ma olen ainuke kes kuuleb esimest korda dubstepist?
              kle ma olan seda s6na kuulnud varem :D

              a sellega asi piirdub

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1642
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                Teisipäeval geograafia riigieksam. Nädalavahetus tuleb igatahes tänu sellele tegus, kuna ligi 300 lk konspekti on läbi töödata.

                Comment

                • vinney
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 473

                  #1643
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  see konspekt küll sul midagi ei aita, see eksam on lihtsalt pf shove

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1644
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Sitt konspekt kui 300 lehte. Pakun et gümna geograafia kogu materjali peaks 10 a4 peale ära mahutama vast.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #1645
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Sitt konspekt kui 300 lehte. Pakun et gümna geograafia kogu materjali peaks 10 a4 peale ära mahutama vast.
                      Näita mulle seda konspekti, kus on kogu keskkooli materjal standard fontiga 10 A4 lehele ära mahutatud.
                      Olemas peaksid olema järgmised teemad: Litosfäär, pedosfäär, atmosfäär, hüdrosfäär, keskkonna ja inimtegevuse vastasmõjud, ühiskonna areng ja globaliseerumine, rahvastik ja asustus, põllumajandus, kalandus, toiduainetetööstus, metsamajandus, energiamajandus, tööstus ja teenindus, kaardiõpetus.
                      Loomulikult on siin suur osa ka sellised asju, mille saab common sense'ga ära teha, aga näiteks litosfääris mingeid kivimeid või pedosfääris mullatüüpe küll ilma õppimata nimetada ei oska.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1646
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        haha...pedo:(

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #1647
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                          Mina tulistasin geograafia lihtsalt puusalt 70 peale, kui sa need 300 lk läbi töötad siis on 95 punkti vähemalt tulemas...Muidugi on ka kõvasti lühemaid konspekte, kasvõi see kuradi kordamisraamat riigieksamiks, vms kurat see oli...

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1648
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Näita mulle seda konspekti, kus on kogu keskkooli materjal standard fontiga 10 A4 lehele ära mahutatud.
                            Olemas peaksid olema järgmised teemad: Litosfäär, pedosfäär, atmosfäär, hüdrosfäär, keskkonna ja inimtegevuse vastasmõjud, ühiskonna areng ja globaliseerumine, rahvastik ja asustus, põllumajandus, kalandus, toiduainetetööstus, metsamajandus, energiamajandus, tööstus ja teenindus, kaardiõpetus.
                            Loomulikult on siin suur osa ka sellised asju, mille saab common sense'ga ära teha, aga näiteks litosfääris mingeid kivimeid või pedosfääris mullatüüpe küll ilma õppimata nimetada ei oska.
                            Jõuad ülikooli siis õpid sitta teradest eraldama Ja imeväel näed kuidas 300 leheküljelised konspektid eksamiks 5-10 a4 peale digimuutuvad.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #1649
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              Kõik baltic festivali eelsatikale olympic onlines. 11eurine, kolm piletit lõppsatikale. 10osalejga toimub hetkel ainult 3, 20.30 hakkab.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #1650
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Teisipäeval geograafia riigieksam. Nädalavahetus tuleb igatahes tänu sellele tegus, kuna ligi 300 lk konspekti on läbi töödata.
                                Sa oled vist õpetajate silmarõõm küll või mis?!
                                Last edited by BuildUp; 28.05.10, 18:05.

                                Comment

                                Working...