***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1651
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Jõuad ülikooli siis õpid sitta teradest eraldama Ja imeväel näed kuidas 300 leheküljelised konspektid eksamiks 5-10 a4 peale digimuutuvad.
    Ja mina olen kogu oma elu arvanud, et ülikoolides eksamiteks antavad materjalid on veel mahukamad..

    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Miks?
    Ei viitsi eriti eksamile feilima minna, et seda järgmisel aastal ümber oleks vaja teha ( endal on ka parem, kui 12. klassis on viie eksami asemel neli teha ).

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #1652
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      reading comprehension
      Last edited by lenC; 28.05.10, 18:02. Põhjus: [ ]

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1653
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Ei viitsi eriti eksamile feilima minna, et seda järgmisel aastal ümber oleks vaja teha ( endal on ka parem, kui 12. klassis on viie eksami asemel neli teha ).
        Sa mõtled üle selle eksamiga... RIIGIEKSAM OMGOMGOMG tegelt see geograafia riigieksam on lihtsam kui enamus koolieksameid ja üsna un-failable isegi õppimata... Meil oli õpetajaga koostöös tehtud 8-10 A4 'line konspekt, ma paar tundi lugesin seda sain oma ~ 70p kätte, tuupurid said sama konspektiga 90+

        Edit: kõige parem viis selge pildi saamiseks mis see eksam on, vaata eelmiste aastate eksameid.
        Last edited by Codecci; 28.05.10, 18:27.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #1654
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

          Mul pühapäeval asjaõiguse eksam ja lühendatud konspekt on 97lk, aga sinna juurde tuleb veel, mõnisada lehekülge kohtulahendeid, küll aga ei pea neid pähe õppima vaid lihtsalt kursis olema. VõS eksamiks oli materjali kuskil ca 1000lk, nii et seda ikka on. OBV ei ole võimalik ning pead rämedalt winzippima ning hea tahtmise korral saab pool maha.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #1655
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            Juura- ja arstiteaduskonna vennad ei loe

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #1656
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Sa mõtled üle selle eksamiga... RIIGIEKSAM OMGOMGOMG

              Edit: kõige parem viis selge pildi saamiseks mis see eksam on, vaata eelmiste aastate eksameid.
              +1

              Standard värk on et keskkoolis õpetajad ajavad juba aasta aega varem, et õppige õppige, muidu kukute läbi. Mis siis saab? Pead ju kraavikaevajaks minema! blabla..ja mida rohkem nad igasuguseid asju tutvustavad ja seletavad seda hullem imo...praegu ülikoolis on enamus eksameid suht lebolt läinud ja õppejõud ei räägi eriti midagi, aga erandiks matis õppejõud räigelt seletas kõik läbi ja kohe tekkis selline värdjas tunne nagu oleks tagasi keskkoolis ja mingi tobe pinge tuli sisse...

              Ühesõnaga ära kuula neid õpetajaid, vaata eelmise aasta eksameid, korda veic konspekti ja ongi olemas!

              GL!

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1657
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                +1
                Ühesõnaga ära kuula neid õpetajaid, vaata eelmise aasta eksameid, korda veic konspekti ja ongi olemas!
                Ma lahendangi ülesandeid sellisest raamatust nagu "Eksaminandile geograafia riigieksamist 2010 ". Seal on sees ülesanded eelmiste aastate riigieksamitest ja enesekontrolliks on vastused ka taga olemas.

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #1658
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  Ma eelimene aasta õpisingi nende seal taga olevate vastuste järgi pmst.

                  92 tuli nagu niuhti.

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #1659
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Fab vaata PMi

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #1660
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      Kajamees kelgukoertes, kui keegi juhtub vaatama.

                      Comment

                      • tristano00
                        Bännitud
                        • Oct 2009
                        • 280

                        #1661
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        Comment

                        • JohnnyDolce
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2009
                          • 454

                          #1662
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!


                          Ei olnud väga hea, taustatantsijad olid lahjad. :D

                          aga Jack Daniel'si kaardid..

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #1663
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            a see Darja päris ablas miisu

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1664
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              ROFL
                              [YOUTUBE]s5C5Zk4kobo[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1665
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                ROFL
                                [YOUTUBE]s5C5Zk4kobo[/YOUTUBE]
                                lollllllllllllllllll gängsta


                                keegi laupäeval revali olympsi 550+1rb turnale läheb @ 18.00 ??

                                Comment

                                Working...