***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • defnuts
    Räme Fish
    • May 2010
    • 13

    #1066
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mis nõuded muidu on, et läpakas välja ei vea ning milles seisneb mängu point ?

    Mul poeg ehk huvitatud.
    Nõuded iseenesest ei ole üldsegi suured,lihtsalt rahakott pitsitab,lauaarvuti katki ja kasutan hetkel üsna vanamoodset läpakat.
    Mängu point seisneb selles,et tuleb enne igat mängu valida endale hero(mees kellega sa ise mängid,neid on ikka väga palju ja iga mehega efektiivselt mängimine nõuab harjutamist)Igal herol on samuti erinevad oskused ning mängu ajal sa tugevdad teda veelgi rohkem,ostad varustust ja võitled teiste mängijate vastu,hävitades nende ehitisi ja teisi herosid,olgu selleks siis 1v1 5v5ni välja.Raske on kõike seda sõnadesse panna,siin väike video,äkki annab rohkem infot.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1067
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Mitu peatükki/lehekülge sa ise muidu umbes sinna kirjutasid ( "2 kuuga miljon krooni" blogis mainisid, et osaled selle kirjutamises )? Ja on teada ka see, kui paks raamat üldse on?
      HU cashi peatüki ja video coaching saitidest, A4-des see ehk 10 või alla lehekülgi.

      Raamat päris paks, mingi 300lk kanti tuli minu mäletamist mööda.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1068
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Mis nõuded muidu on, et läpakas välja ei vea ning milles seisneb mängu point ?

        Mul poeg ehk huvitatud.
        populaarne mäng on.
        kui seda sorti mängud vähegi peale lähevad siis soovitan!

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #1069
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          sõbranna orxist leitud pilt

          rigged deck? triobeti special ?:D

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          ma kuulsin, et sa said oma OO lepinguga päris soodsad riverid kaasa :D

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #1070
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            kotkas1000 miks sa muga HU ei taha m2ngida :D

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1071
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              kotkas1000 miks sa muga HU ei taha m2ngida :D
              sest sa oled liiga hea!

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #1072
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                sest sa oled liiga hea!
                not rly

                Comment

                • foreverer
                  Räme Fish
                  • Oct 2008
                  • 22

                  #1073
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  Algselt postitas defnuts Vaata postitust
                  Nõuded iseenesest ei ole üldsegi suured,lihtsalt rahakott pitsitab,lauaarvuti katki ja kasutan hetkel üsna vanamoodset läpakat.
                  Mängu point seisneb selles,et tuleb enne igat mängu valida endale hero(mees kellega sa ise mängid,neid on ikka väga palju ja iga mehega efektiivselt mängimine nõuab harjutamist)Igal herol on samuti erinevad oskused ning mängu ajal sa tugevdad teda veelgi rohkem,ostad varustust ja võitled teiste mängijate vastu,hävitades nende ehitisi ja teisi herosid,olgu selleks siis 1v1 5v5ni välja.Raske on kõike seda sõnadesse panna,siin väike video,äkki annab rohkem infot.
                  http://www.youtube.com/watch?v=K6s5lIA2gUY&feature=fvw
                  Krediitkaardipettusega tehtud?

                  Ütlen sellepärast et praegu mõndades Eesti foorumites levib värk, kuidas saab pmst teise inimese krediitkaardiga kasutaja teha..
                  Last edited by foreverer; 19.05.10, 21:09.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #1074
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                    Krediitkaardipettusega tehtud?

                    Ütlen sellepärast et praegu mõndades Eesti foorumites levib värk, kuidas saab pmst teise inimese krediitkaardiga kasutaja teha..
                    Isegi kui oleks, ega ta siis meile ütleks seda..

                    Comment

                    • defnuts
                      Räme Fish
                      • May 2010
                      • 13

                      #1075
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                      Krediitkaardipettusega tehtud?

                      Ütlen sellepärast et praegu mõndades Eesti foorumites levib värk, kuidas saab pmst teise inimese krediitkaardiga kasutaja teha..
                      Krediitkaardi pettusega?Ei lasku mina mingi 30$ pärast nii madalale,et hakkaksin teiste krediitkaarte varastama ja kasutama.Kõik on seaduslikul viisil soetatud.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1076
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        Algselt postitas defnuts Vaata postitust
                        Krediitkaardi pettusega?Ei lasku mina mingi 30$ pärast nii madalale,et hakkaksin teiste krediitkaarte varastama ja kasutama.Kõik on seaduslikul viisil soetatud.
                        aga kas 300$ pärast laskuksid?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1077
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          IMO on Maheaatomi Toyota Avensisel(kuldne, hõbedane- ei mäleta, aga hele) Pokernewsi logo.
                          Yeah ma ise ka seda mõtlesin. Oh need totsid, kes neist aru saab

                          Comment

                          • defnuts
                            Räme Fish
                            • May 2010
                            • 13

                            #1078
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            aga kas 300$ pärast laskuksid?
                            Ei oskagi nüüd midagi vastata sinu üsnagi arulagedale küsimusele,väljendasin ennast eelmises postis vist üsna ebaselgelt,kuigi loodan et põhimõte jõudis ikka kohale,seadustega pahuksisse ei soovi sattuda,eriti just mingi lameda krediitkaardipettuse tõttu.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1079
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              Keegi Türi 32. lillelaadale ka see nädalavahetus? 8-| (peale lenC 'i)

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #1080
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                Comment

                                Working...