***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #151
    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    http://www.parnu.ee/index.php?id=362&lv_id=288

    Servituudi kandeks kinnisturaamatusse tuleb pöörduda Kinnistusameti poole. Eelnevalt peaksite saavutama kokkuleppe kinnistuomanikuga servituudi seadmiseks või viimase keeldumise korral nõudma servituudi seadmist kohtu kaudu.

    Aga mul küsimus: kuidas sai üldse võimalikuks, et sul pole teeservituuti / sissekäiku seni? Kas maa erastamise käigus sai see teine omanik maa tagasi ja te ei esitanud mingit nõuet teeservituudi kehtestamiseks? Või tehti mingi detailpalneering nii ära, et te ei saand oma sõna sekka öelda?

    Põhimõtteliselt saab ta hetkel väita, et miks just tema maa kaudu peaksite sisse käima, mitte mõne oma teise naabri maa kaudu, aga muidugi common sense võidab ma loodan.
    Lepingut pole tehtud, kuna minu vanatädi, kellele see ( nüüdsete naabrite ) maa ja maja muidu kuulus oli müües liialt naiivne. Tollel hetkel ei osanud ta seda iialgi arvata, et naabrid niimodi meiega huiama ( vabandust, ei leidnud paremat väljendit ) hakkavad.

    Jah...loomulikult on võimalus võtta minu perekonna maja kõrval maha 90 aastat vana puu ja läbi maja taga oleva linna maa rajada endale hoovile tänavalt otsetee, aga see on viimane võimalus, mida ma sooviksin rakendada, et olukorda lahendada.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #152
      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

      Servituuti kinnistusraamatus ei pea olema, see ei ole kohustuslik. Servituudiga lihtsalt tagatakse, et tee kasutamisõigus säilib ka õigusjärglastele. Kui lehvitad antud § naabri ees ning suudad mõistliku kokkuleppe saada, siis kehtib see kuni kinnistu võõrandamiseni/surmani.

      Ringitegemine on kindlasti kordi kulukam.

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #153
        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Jah...loomulikult on võimalus võtta minu perekonna maja kõrval maha 90 aastat vana puu ja läbi maja taga oleva linna maa rajada endale hoovile tänavalt otsetee, aga see on viimane võimalus, mida ma sooviksin rakendada, et olukorda lahendada.
        Ma ei tea üksikasju, aga enda kogemused ütlevad, et naabriga asju kahasse teha on nigu Pearu ja Andrese teema:) Teed eraldi ja tuleb lõppkokkuvõttes odavam:) Aga see muidugi sõltub naabriga läbisaamisest, hetkel küll trumbid naabri käes (kui ta tahab olla vaenulik te vastu).

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #154
          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          irw :D mölisesin nätuke netelleri suppordiga ja seekord sain insta vastuse :D

          sain vastu boldi+underline+capslock+color code :D

          ...meet our strict protocol for identity verification, because it’s OUTDATED, it’s older than 3 months. To learn more about how to..

          aga damn.. saatsin vist viimane kord vihahoos vale doci(esimene doc ei olnud outdated)

          st, kokku olen 3 korda not-outdated versiooni saatnud,,
          aga oky.. proovin ühekorra uuesti :)
          See netelleri verification on üldse ulme strict. Ma saatsin neile päris mitu bank statementi (alguses netist prinditud, pärast pangast võetud, koos templiga jne.) Lõpuks jõudsin järeldusele, et SEB statementiga seda kontot verifitseerida ei saagi, nii et tegin bookersisse konto ja ühe päevaga oli verification tehtud ja kaarditaotlus töös.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #155
            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

            Vajadus kuskil ära mainida... Kõige nutsim videosari ever: DeucesCracked -> Tommy Angelo -> Eightfold Path to Poker Enlightenment

            Mindseti värk, sobib kõigile, nii live kui online mängijatele, ükskõik mis sorti mängu mängite. Hetkel 4 episoodi 8-st ära vaadatud ja igakord imestan kui f*cking hea shiit see ikka on.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #156
              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Vajadus kuskil ära mainida... Kõige nutsim videosari ever: DeucesCracked -> Tommy Angelo -> Eightfold Path to Poker Enlightenment

              Mindseti värk, sobib kõigile, nii live kui online mängijatele, ükskõik mis sorti mängu mängite. Hetkel 4 episoodi 8-st ära vaadatud ja igakord imestan kui f*cking hea shiit see ikka on.
              ty sir!

              Comment

              • EdgarP
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2009
                • 368

                #157
                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                Hetkel @ Party pokker Monthly Million- 20 left. short.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #158
                  Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                  user?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #159
                    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Mindseti värk, sobib kõigile
                    idontthinksotim.jpg

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #160
                      Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                      Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
                      Hetkel @ Party pokker Monthly Million- 20 left. short.
                      doneq

                      suht nittimine käib :D
                      davai, hiti ära, saad tasapisi pärnu linna võlad ära maksta :D

                      Comment

                      • EdgarP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2009
                        • 368

                        #161
                        Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        doneq

                        suht nittimine käib :D
                        davai, hiti ära, saad tasapisi pärnu linna võlad ära maksta :D
                        Pärnu on mulle võlgu

                        Aga nitin parima välja

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #162
                          Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                          tehke mingit update kui midagi huvitavat toimub, ei mäleta enam party kasutajat ega meili:)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #163
                            Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                            läx stealima A7o-ga, sai calli SBlt A9ga, 7 floppi ja duubel !

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #164
                              Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                              palju alles on ja mis summad on?

                              Comment

                              • EdgarP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2009
                                • 368

                                #165
                                Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

                                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                                palju alles on ja mis summad on?
                                12 left.

                                1st 200k
                                2nd 110k
                                jne.

                                ma ikka short ja 11.

                                EDIT : 12 alles.

                                Comment

                                Working...