Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!
Lepingut pole tehtud, kuna minu vanatädi, kellele see ( nüüdsete naabrite ) maa ja maja muidu kuulus oli müües liialt naiivne. Tollel hetkel ei osanud ta seda iialgi arvata, et naabrid niimodi meiega huiama ( vabandust, ei leidnud paremat väljendit ) hakkavad.
Jah...loomulikult on võimalus võtta minu perekonna maja kõrval maha 90 aastat vana puu ja läbi maja taga oleva linna maa rajada endale hoovile tänavalt otsetee, aga see on viimane võimalus, mida ma sooviksin rakendada, et olukorda lahendada.
Algselt postitas kilu6
Vaata postitust
Jah...loomulikult on võimalus võtta minu perekonna maja kõrval maha 90 aastat vana puu ja läbi maja taga oleva linna maa rajada endale hoovile tänavalt otsetee, aga see on viimane võimalus, mida ma sooviksin rakendada, et olukorda lahendada.
TC
Comment