Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #76
    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

    tra ei jõudnudki eile tartu, aga täna hakkasin 10st viskit jooma, tõenäoliselt jõuan tartu ka.
    kus migni istumine täna toimub? tahaks igasugu tartu vendasi näha
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #77
      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

      kell on 16.44 ja ma sain lõpuks kargu alla.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #78
        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

        Ma lendan täna illukasse, mõistlikum pidu.

        //Tegelt vaatab veel, kauneimad naised, ei saa ka halb olla

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #79
          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

          issand jumal
          kella 8ni privadoriga olys, siis kadusin koju magama, just ärkasin ja kohe linna :D

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #80
            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

            5531340 helistagd tahan joomamehi näha
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #81
              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

              rasked päevad

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #82
                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                5531340 helistagd tahan joomamehi näha
                yo

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #83
                  Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                  niih lubadus sai täidetud et kõik pävad linnas viibida ja öösel bailatada,pmts ainult üks päev sai kodus ööbitud ja seda ka kui kell 6 astusin välja,ühe kaaslase juurest kelle ct-st sai leitud!See nädal ei eksisteerinud minu sõnavaras sõna EI:)igati fun ja vaheldusrohke nädal oli!Ja see nädal eil ole ühtegi sessi ega kätt mänginud,mille ma parandan suure volüümiga Mai kuus:)

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #84
                    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                    madis sa oled haige vend :)
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #85
                      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      madis sa oled haige vend :)

                      haha, mida ? :D

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #86
                        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                        pean mainima, et parim pidu eales kus olen käinud.

                        kõiki keda ei näinud tahaks tervitada, pean kahetsusega tunnistama et kõik otsused ei olnud päris ratsionaalsed, kuid kahetsemiseks jõudu hetkel ei ole.

                        parim pidu raudselt.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #87
                          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                          Sain minagi estpatrickuga klaase kokku lüüa. zavoodis :D

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #88
                            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            Sain minagi estpatrickuga klaase kokku lüüa. zavoodis :D
                            sry mees selle totsi pärast, aga ta oli liiga püss et mitte teemat üles võtta. sry kui plaanid olid. lõbustasin teda päris kaua ja ehk ka edaspidi kui kainus reaalsust ära ei riku, seega tühjalt ei rikkunud ära

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #89
                              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                              :D what lol? Ei olnud mul mingeid plaane ainuke plaan oli minna poolde kuute sööma mida me ka sõbraga tegime. Üldiselt ma ei tea kes see tots isegi oli - random.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #90
                                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                                ma juba veidi olin mures, sest see aeg kõige selgem ei ole ja tõesti ei mäleta enamust sellest peale selle et sind üles tõstsin

                                Comment

                                Working...