Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #61
    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

    Ma ei luba midagi, ma ei tea kus/millal jms liigun.
    Aga kui mul su õige nr on 960 lõpuga siis vb võtan ühendust.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #62
      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
      Maksimaalselt p***e nädal tulemas koolis, kaks ainet lõppeb ja seega 2 eksamit + veel muud nipet-näpet. Päris soliidselt põhjuseid reedel korralikult kärss likku panna.
      Üks eksam jäi ära ja teise kukkusin läbi, hakkame jooma

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #63
        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

        eile oli juba peen kohtumine foorumi härradega :D

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #64
          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

          Niipalju siis kevadpäevadest. Atlantis-->CT-->Olymps-->homegame
          Nüüd jõuan kohe Helsingisse. Mida ma küll siia ära kaotasin.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #65
            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

            CT tissitants oli kõll eriti mage. Eriti kainena. Nagu antropoloogiamuusemisse oleks käinud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

              Keegi täna Tallinnast Tartusse liigub?

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #67
                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                CT tissitants oli kõll eriti mage. Eriti kainena. Nagu antropoloogiamuusemisse oleks käinud.
                kuidas kaitsmine läks ?

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #68
                  Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                  täna siis viies päev kui linna jälle ööseks minek on:) ja ilmselt 4jas clubi päev ka:)eile oli CT-s päris palju pokkeriproosi:) kes oli see mäletab:D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #69
                    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                    täna siis viies päev kui linna jälle ööseks minek on:) ja ilmselt 4jas clubi päev ka:)eile oli CT-s päris palju pokkeriproosi:) kes oli see mäletab:D
                    mäletan :D

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #70
                      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                      Päris hea oli võtta jah!

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #71
                        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                        ei tea ühtegi pokkeriprod aga klubiringid on tulemas täna. Hetkel soojendus Vana Tallinnaga.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #72
                          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                          mina, owner ja tõenäoliselt paljud teised lendavad veel ctsse

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #73
                            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            kuidas kaitsmine läks ?
                            Normaalselt, ülivähe tehti päringuid. :)

                            Aga krt see ilm nüüd ära vajus.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #74
                              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                              tra kui peldik pidu ct-s eile oli.

                              Comment

                              • farik666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 834

                                #75
                                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                                nägin magistraalil ESTPatricio'd... otsustasin anonüümseks jääda..

                                Comment

                                Working...