Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #16
    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

    ÖÖlaulupidu for win.
    mytsid pähe.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #17
      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      Reedel päeval läheb ka Sebe noortekaid.. ainult 60eeku alla 26aastastele !
      mul kell 8 lõppeb proov alles, varem ei saa...
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #18
        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

        Homme varahommikul uurimistöö kaitsmine, siis võivad kevadpäevad alata.

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #19
          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

          Algselt postitas onuark Vaata postitust
          ÖÖlaulupidu for win.
          mytsid pähe.
          teklid

          Ise ka täna öölaulupeole, eks näis mis nädalavahetus juhtub

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #20
            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

            ranka miskell sa rongiga lähed?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • EdgarP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2009
              • 368

              #21
              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

              Olin just laupäeval Tartus ja väga fun oli. Lubasin ka see nädal tõotatud maale naasta, kuid jäin haigeks. FML

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #22
                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                Kas öölaulupidu on kindlalt täna?
                Sellel aadressilt näitab, et kolmapäeval: http://kultuuriaken.tartu.ee/?event=1202461343

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #23
                  Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                  vaata aastaaega...2008

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #24
                    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    vaata aastaaega...2008
                    haha. epic fail. Panin otsingusse Tartu öölaulupidu ja võtsin suht esimese lingi.

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #25
                      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                      Õige siis see: http://kultuuriaken.tartu.ee/?event=1269324682

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #26
                        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                        overrated imo
                        panused starsi baltic festivali satika peal :D
                        samas kui Headhunterz osaleks öölaulukal, siis hüppaks isegi pulti , hahe

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #27
                          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                          Kas kõigil teisipäevaks mingid peened üritused plaanis või keegi viitsib kõrtsus mõne õlle teha ja jalkat vaadata?

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #28
                            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                            just tulin laulupeaolt ning enesetunne on positiivne

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #29
                              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                              PEOKUNN KUS SA AHV OLED ÄRKA ÜLES MUL MUIDU EHK HAKKAB HALB

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #30
                                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                                Irw. Rohelinekonn, miks sa mulle pool 4 öösel helistanud oled? :D

                                Comment

                                Working...