Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

    Kes kuna Tartusse jõuab? :D
    Millised on Teie plaanid? Tsükkel?


  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

    Lol @ topic.
    Plaanid selged, kolmapäev üritan õhtul jõuda ja tagasimineku tähtaeg hetkel puudub.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

      insta tsükkel, homme peaks hommikust juba võtma hakkama.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

        minu esialgne plaan on vaid reedel tinti panna, siis telefon väljalülitada ning põgeneda maale vms. Säästan:
        - raha
        - magu
        - elu


        aga..noh..vaatame siiski reaalsusesse...

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

          Kolmapäeva öösel kaotad telefoni ära ja järgmised 4 päeva naine sind kätte ei saa. Reaalsus umbes selline.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #6
            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

            mm, keegi homme õhtul tln-tartu liigub?

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #7
              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

              Maksimaalselt p***e nädal tulemas koolis, kaks ainet lõppeb ja seega 2 eksamit + veel muud nipet-näpet. Päris soliidselt põhjuseid reedel korralikult kärss likku panna.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #8
                Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                Plaanis suht nädal aega üritusi lähemalt uurida ja nädala lõppu poole üks kõvem kärakas panna:D

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                  üritan võimalikult vähe juua.. aga samas kui sõbrad tahavad siis risti ka ette ei löö

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                    kaine on uus purjus?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #11
                      Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                      ma alustasin juba kaks nädalat tagasi, proovin täna nats õlle raha grindida ja õhtul siis öölaulupeole eks näis kuidas sealt asjad edasi lähevad

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #12
                        Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                        minge kanni, ma pean ka ikka tartu tulema. tulen reedel õhtal rongiga/häälega/tont teab millega.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #13
                          Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                          kuna kolmap. on eksam, siis sealt edasi tsükkel plaanis, aga eks näha ole mis tuleb.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #14
                            Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            minge kanni, ma pean ka ikka tartu tulema. tulen reedel õhtal rongiga/häälega/tont teab millega.
                            Reedel päeval läheb ka Sebe noortekaid.. ainult 60eeku alla 26aastastele !

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #15
                              Re: Pokkeriprod.com Tartu Kevadpäevad 2010!

                              Nädala sees palju tegemsit koolis, seega vaikne. Aga Nv aidaaaa!

                              Comment

                              Working...