Flop FM

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • siga
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 251

    #136
    Re: Flop FM

    Kuulasin ka esimest korda selle saate ära ja enam tulevikus ei kuula. Ainukesed helgemad momendid olid telefonikõned.

    See scami teema oli muidugi ülikõva ja üks raadiohääl kordab alati üle, mis eelnev mees oli just öelnud.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #137
      Re: Flop FM

      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
      Keda kotib, kumb neist scammis, lõviosa(väga-väga suur enamus imo) selle raadio kuulajatest pole neid nimesid kuulnudki, ka mina .. kes need vennad on üldse, et ma neid teadma peaks?
      Jõhvis Vasja varastas Igorilt mingi raha, who gives a fuck?

      FlopFm jõudu ja jätkake samas huumorisoones!
      Mind kotib ja kui ma midagi kommenteerin kui tarbija, siis mind ei huvitagi kui palju teisi see kotib. Uuest saatest olen kuulanud mõned minutid ja jõudsin järeldusele, et neid ennast kottis ka, mis on väga meeldiv.

      Comment

      • siga
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 251

        #138
        Re: Flop FM

        Siiski sai kuulatud ka 41.saade ja oli parem kui eelnev.

        Anyways oli seal küsimus, palju SA pead reiki maksma silverstariks saamiseks?
        Vastus on 0-... . Ma ei pea ühtegi kätt mängima, foldin kõik pre ja saavutan ka kolm tärni. Seega võin maksta ka 0$.

        Comment

        • sadptr
          Julm Donk
          • May 2011
          • 64

          #139
          Re: Flop FM

          Algselt postitas siga Vaata postitust
          Siiski sai kuulatud ka 41.saade ja oli parem kui eelnev.

          Anyways oli seal küsimus, palju SA pead reiki maksma silverstariks saamiseks?
          Vastus on 0-... . Ma ei pea ühtegi kätt mängima, foldin kõik pre ja saavutan ka kolm tärni. Seega võin maksta ka 0$.
          Vale.
          1)Ka foldimine pre on käe mängimine.
          2)Reiki maksad sa ikkagi, starsis on nn jagatud rake süsteem (ei mäletagi ingliskeelseid nimetusi), et kogu pank jaotatakse ära käes osalenud mängijate vahel (kui sa saad 2 kaarti ja insta foldid - sa osalesid käes ja "maksad" rake)

          Paradage kui eksin.

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #140
            Re: Flop FM

            Algselt postitas sadptr Vaata postitust
            2)Reiki maksad sa ikkagi, starsis on nn jagatud rake süsteem (ei mäletagi ingliskeelseid nimetusi), et kogu pank jaotatakse ära käes osalenud mängijate vahel (kui sa saad 2 kaarti ja insta foldid - sa osalesid käes ja "maksad" rake)
            Minu arust "maksad" rake ja osaled niiöelda reigitud käes kui sa oled panka midagi investeerinud, ehk kasvõi small või bigblindi. Näiteks suured ja rasvased fishid raisevad üksteise võidu ja sina foldid enda käe small blindilt. Pot tuleb üüratu ja sina saad ka sealt VPP'si tagasi.

            Võite mind ka parandada kui eksin :)

            Comment

            • sadptr
              Julm Donk
              • May 2011
              • 64

              #141
              Re: Flop FM

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              Minu arust "maksad" rake ja osaled niiöelda reigitud käes kui sa oled panka midagi investeerinud, ehk kasvõi small või bigblindi. Näiteks suured ja rasvased fishid raisevad üksteise võidu ja sina foldid enda käe small blindilt. Pot tuleb üüratu ja sina saad ka sealt VPP'si tagasi.

              Võite mind ka parandada kui eksin :)
              Pole julgust parandada, kuna pole endas kindel ja sul võib täiesti õigus olla

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #142
                Re: Flop FM

                Algselt postitas siga Vaata postitust
                Siiski sai kuulatud ka 41.saade ja oli parem kui eelnev.

                Anyways oli seal küsimus, palju SA pead reiki maksma silverstariks saamiseks?
                Vastus on 0-... . Ma ei pea ühtegi kätt mängima, foldin kõik pre ja saavutan ka kolm tärni. Seega võin maksta ka 0$.
                See on teoorias õige, aga eilses saates ma kohe kindlasti kuulsin sõna "turniir" kuskil seal sees, siis ei ole kuidagi võimalust mööda hiilida.
                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                Minu arust "maksad" rake ja osaled niiöelda reigitud käes kui sa oled panka midagi investeerinud, ehk kasvõi small või bigblindi. Näiteks suured ja rasvased fishid raisevad üksteise võidu ja sina foldid enda käe small blindilt. Pot tuleb üüratu ja sina saad ka sealt VPP'si tagasi.

                Võite mind ka parandada kui eksin :)
                See jutt on vale, vahet ei ole, kas sa foldid UTG-lt või SB-lt, VPP-sid saavad alati kõik mängijad võrdselt, ainuke eeldus on see, et sulle kaarte jagati.

                Comment

                • purpur
                  Räme Fish
                  • Jul 2009
                  • 21

                  #143
                  Re: Flop FM

                  Мультфильм

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #144
                    Re: Flop FM

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    See jutt on vale, vahet ei ole, kas sa foldid UTG-lt või SB-lt, VPP-sid saavad alati kõik mängijad võrdselt, ainuke eeldus on see, et sulle kaarte jagati.
                    Wow tõsiselt ka???
                    See tundub liiga ebaloogiline, ebaaus ja retarded süsteem imo.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #145
                      Re: Flop FM

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Wow tõsiselt ka???
                      See tundub liiga ebaloogiline, ebaaus ja retarded süsteem imo.
                      On kahte (nüüd isegi kolme) rake jagamise süsteeme. Üks on Contributed Method. See on kõige "õiglasem" meetod. See tähendab, et rake saavad need, kes ka raha panka panevad. Selline süsteem eelistab eriti loose mängijaid, sest nad panevad raha ehk raket kõige rohkem panka, tight nitid aga ei saa elautuda rakebackist kuna nad ei pane raha panka. Seega fishid saavad rohkem rakebacki ja on tihedamini laudades. FTP läks alles hiljuti selle süsteemi peale üle ja TAG-ide rakeback langes natuke.

                      Teine meetod on Dealt Method. Kõikide mängijate vahel, kes said kaardid jagatakse rake võrdselt olenamata, kas nad panid raha panka või mitte. Seda süsteemi kasutab PokerStars ja see süsteem eelistab eelkõige TAG mass-multitablereid. Saidi kasumile siis kõige parem.

                      Kolmas meetod on essential, mida kasutab hetkel minu teada ainult OnGame. See on väga keeruline meetod, kus võetakse arvesse kui palju sa võidad, kui tihti sa mängid, mida mängid jne. See tähendab, et kui oled suur võitja ja viid raha saidilt välja siis reklaamitud 40% rakebacki asemel saad alla 30%, kui oled kaotav regular siis jällegi saad reklaamitud 40% asemel 50-60%. See süsteem eelistab kõige rohkem nõrku kaotavaid mängijaid. Suureks miinuseks on süsteemi läbipaistmatus - sa ei tea kunagi palju sa tegelikult rakebacki saad.

                      Kokkuvõtteks võib öelda, et kõige õiglasem on Contributed Meetod, mis soosib LAG võitjaid ja fishe, nitid kes tahavad RB-st elada nende elu tehakse kidedaks. Teeb lauad loosemaks (sest nitid peavad kaduma) ning fishidel jätkub rakebacki raha kauemaks. Dealt meetod on jällegi "long-run" arvestuse suhtes kõige parem, sest nii saad välja arvutada palju keskmiselt käega VPP või raket maksad. Eelistab mass grindereid, misttõtu lauad on agromad aga laudu on rohkem. Essential meetod on siis kõige fishi sõbralikum ja kõikide võitjate vaenulikum aga see hoiab saidi väga fishisena.

                      Iga ühe enda eelistus, sest igal süsteemil oma plussid ja miinused.

                      EDIT: Praktikas töötasid nii contributed kui ka dealt meetod ühtemoodi. FTP ja Starsi mängud on alati olnud kõige fishisemad olenemata, mis meetotit nagu kasutasid. Eelistaksin siiski contributed meetotit, sest see on kõige õiglasem ja samas ei ole sait nii väga oma kasumi peal väljas.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #146
                        Re: Flop FM

                        kas FTP ei olnud ka mitte dealt ja läks üle mingi aeg selle teise contribooted variandi peale? Huvitav kas stars ka plaanib muuta lauad fishi sõbralikumaks

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #147
                          Re: Flop FM

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          kas FTP ei olnud ka mitte dealt ja läks üle mingi aeg selle teise contribooted variandi peale? Huvitav kas stars ka plaanib muuta lauad fishi sõbralikumaks
                          Jah. FTP oli ennem nagu Stars dealt meetodi peal (kõik said võrdselt rake) ja läksid üle contributed meetodi peale (rake said need, kes raha panka panid). Starsi puhul ma ei usu, vähemalt aasta sees nad seda muudatust teha ei saa (point@SNE races)

                          Comment

                          • runnar
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 740

                            #148
                            Re: Flop FM

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Eelistaksin siiski contributed meetotit, sest see on kõige õiglasem ja samas ei ole sait nii väga oma kasumi peal väljas.
                            ftp pigem arvutas, et fishid pole rakeback diiliga ja järelikult on ftp-le kasulikum, kui tüübid, kes nö saaks kõige rohkem reiki, ei saa tegelikult midagi. aga eks see ole rohkem konspiratiivteooria vms

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #149
                              Re: Flop FM

                              Algselt postitas runnar Vaata postitust
                              ftp pigem arvutas, et fishid pole rakeback diiliga ja järelikult on ftp-le kasulikum, kui tüübid, kes nö saaks kõige rohkem reiki, ei saa tegelikult midagi. aga eks see ole rohkem konspiratiivteooria vms
                              Sul õigus :) Aga kui neil kõigil oleks rakeback diil siis see tooks fishe taaskord lauda kui RB saabub. PokerStarsi puhul ei pruugi töötada contributed meetod. Fishid küll saavad rohkem VPP-sid ja seega rohkem FPP-sid aga nad ei pruugi selle eest boonuseid osta vaid tellivade särke ja nokatseid ning stressiballe ehk raha ei läheks tagasi ringlusesse.

                              Comment

                              • siga
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 251

                                #150
                                Re: Flop FM

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Fishid küll saavad rohkem VPP-sid ja seega rohkem FPP-sid aga nad ei pruugi selle eest boonuseid osta vaid tellivade särke ja nokatseid ning stressiballe ehk raha ei läheks tagasi ringlusesse.
                                Miks see ei peaks starsile sobima, kui fish neilt ülehinnatud pudi kokku ostab? Fish tõmbab PS pusa selga, nokatsi otsa ette ja teeb reklaami, homegame fishid tahavad ka ja lähevad mängivad punkte, sest ega see ei ole ikka õige pokkerimängija, kellel pole õiget kostüümi.

                                Comment

                                Working...