Re: Flop FM
Kuulasin ka esimest korda selle saate ära ja enam tulevikus ei kuula. Ainukesed helgemad momendid olid telefonikõned.
See scami teema oli muidugi ülikõva ja üks raadiohääl kordab alati üle, mis eelnev mees oli just öelnud.
Kuulasin ka esimest korda selle saate ära ja enam tulevikus ei kuula. Ainukesed helgemad momendid olid telefonikõned.
See scami teema oli muidugi ülikõva ja üks raadiohääl kordab alati üle, mis eelnev mees oli just öelnud.
Comment