Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
Collapse
X
-
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
1. bussijuht
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)õpetasid soomlased - kaardipakist tehakse püramiid - 5 kaarti, 4, 3, 2, ja 1 kaart reas, pilt allpool. Ülejäänud kaardid jaotatakse mängijate vahel ära. Siis hakatakse võtma alt poolt (kus on viis kaarti) üks kaart ning pööratakse tagurpidi. Kõik kellel on antud kaart (ala J, 4, T), panevad oma kaardi sinna ja ütlevad, kes joob. Esimene rida on 1 pits/2 lonksu, järgmine rida 2 pitsi/4 lonksu jne. See, kel lõpus kõige rohkem kaarte kätte jääb on bussijuht.
Tehakse sama püramiid ja nüüd ta peab alt poolt alustades võtma igast reast kaardi ja selle ümber pöörama. Kui see on pilt, joob vastavalt mitmendas reas see oli (1 pits, 2 pits jne) ning ümberpööratud kaardid pannakse tagasi pakki ja uued asemele. max 5 inimest.
2.ring of fire
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)sitaks nuts seltskonnamäng. max mingi 10 inimest. kaardipakist tehakse ring ja järjest võetakse kaarti. igal kaardil on oma reegel ning neid variatsioone on sitaks. googelda ring of fire, drinking game.
"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
Wasted
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Mäng on väga lihtne ja sobiv igale vanusele. Kõige parem on seda mängida kahekesi. Mäng seisneb selles, et minnakse baari ja hakatakse võidu viina jooma. See, kes enne ära vajub maksab arve.
Comment
-
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
õlle verisoon on parem.Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitustWasted
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Mäng on väga lihtne ja sobiv igale vanusele. Kõige parem on seda mängida kahekesi. Mäng seisneb selles, et minnakse baari ja hakatakse võidu viina jooma. See, kes enne ära vajub maksab arve.
3-5 inimest ja 1l õllekann.
ringiratast hakatakse õllet mekkima.
kes õlle ära joob sellest eelmine inimene ostab uue kannu.
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
Esimene mäng
6 venda joovad ära 8 pudelit viina. Üks neist peidab kappi. Teised peavad ära arvama, kes on kapis. Omavahel võib nõu pidada.
Teine mäng (edasijõudnutele)
Kolm tüüpi joovad ära 3 pudelit viina ja 9 õlut ning üks neist peidab kappi. Teised joovad edasi. Päeva lõpuks arvatakse ära, mis päeva alguses toimus ja miks neist üks on kapis. Omavahel võib nõu pidada.
Kolmas mäng
2 tegelast joovad ära 3 pudelit viina. Üks neist peidab end kappi. Teine peab ära arvama, kes kapis on. Omavahel võib nõu pidada.
Neljas mäng
2 venda joovad ära 3 pudelit viina ja neli suurt õlut. Üks neist peidab kappi. Teine peab ära arvama, kus kapp on. Arutleda võib ainult omaette.
Viies mäng
(enne pea nõu perearstiga) Üksi jood ära 2 pudelit viina. Seejärel pead ära arvama, kas oled kapis või mitte. See on kõige raskem variant kuna nõu ei tohi kellegagi pidada.
Comment
-
Tõde või Tegu
1. Lauale tavaline mängukaartide pakk, igal osalejal sitaks alkoholi ja keskele 1 klaas
2. Mängijad istuvad lauda nii et iga mehe mõlemal käel on naine ja vastupidi, ehk siis võrdselt mehi ja naisi
3. Kõik mängijad kirjutavad paberile 1 tõe ja 1 teo
4. Mängijad hakkavad ringis tõmbama kaarte pakist
4a. Kui keegi tõmbab ärtu, siis ta valib pakist tegu ja teeb seda
4b. Kui keegi tõmmab poti, siis ta tõmbab omale tõde pakist ja vastab (ausalt, lol)
4c. Kui risti, siis tõmbaja joob
4d. Kui ruutu, siis tõmbaja valib, mis soo inimesed joovad ja need võtavad
5. Kui mängija ei tee tegu või tõde, siis ta joob karistuseks keskel klaasi tühjaks. Pärast seda valab iga mängija klaasi oma jooki, seal on siis paras segu
6. Kui mängija on tõe või teo või karistuse ära teinud, siis kirjutab iga inimene 1 tõe või 1 teo juurde(kuna promill suureneb, siis lähevad asjad segasemaks ja naughtymaks all the time)
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
hahhahahaaaaa, täitsa .....Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
no mine ..... ! kust kurat sa leiad sellist paska??? :D :D :D :D :D
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
See baila on lahe, me oleme sama mängu teinud tavaliste kaartidega ka.
Üks joomis"mäng" on 100 - võistlejad hakkavad iga minut võtma pitsikaupa õlut (iga minut üks pits) ja nii 100 minutit järjest. Alustada võib ka ntx 50ga. Päris tore mäng on, aga antud õhtu tuleb maha arvata ja suure tõenäosusega järgmine päev ka.
Aga kui seltskonnamängudest rääkida siis väikse raha eest sellise mängu nagu Saboteur - äärmiselt seltskondlik ja lõbus mäng, reeglid on lihtsad ja nalja jätkub pikaks ajaks.
Teine mäng, mis meil praegu pidudel väga hea on, on Jungle Speed (Eestis seda kahjuks ei ole), aga samuti tohutult seltskondlik ja lõbus mäng lihtsate reeglitega. Maksab ta suht palju (ca 500). Vaadake youtubest videot nimega "Jungle speed madness" - tavaliselt on pulk küll laua peal ringi keskel, mitte teises toas.
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
See mõte ei tundu väga atraktiivne hetkel.Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitustÜks joomis"mäng" on 100 - võistlejad hakkavad iga minut võtma pitsikaupa õlut (iga minut üks pits) ja nii 100 minutit järjest. Alustada võib ka ntx 50ga. Päris tore mäng on, aga antud õhtu tuleb maha arvata ja suure tõenäosusega järgmine päev ka.
Bailat tahan kindlalt proovida
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
Puhumine
1l viina (sobib ka muu kangem naps), 1 pits ja pakk kaarte.
Kaardipakk asetatakse pudeli peale ja hakatakse kaarte maha puhuma. Iga puhumise korral võimalik kasutada ühte hingetõmmet. Kaotab see, kes viimase kaardi maha puhub - pits viina sisse.
Üldjuhul lepitakse kokku, et 4-5 kaardi pealt pannakse pakk uuesti peale, kuna 2-3 kaarti on suht võimatu puhuda, eriti kui mäng on üle poole tunni kestnud.
lõbus tuju garanteeritud.
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
Õlu ei mahu sisse ära, olen mänginud seda.Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitustSee baila on lahe, me oleme sama mängu teinud tavaliste kaartidega ka.
Üks joomis"mäng" on 100 - võistlejad hakkavad iga minut võtma pitsikaupa õlut (iga minut üks pits) ja nii 100 minutit järjest. Alustada võib ka ntx 50ga. Päris tore mäng on, aga antud õhtu tuleb maha arvata ja suure tõenäosusega järgmine päev ka.
Aga kui seltskonnamängudest rääkida siis väikse raha eest sellise mängu nagu Saboteur - äärmiselt seltskondlik ja lõbus mäng, reeglid on lihtsad ja nalja jätkub pikaks ajaks.
Teine mäng, mis meil praegu pidudel väga hea on, on Jungle Speed (Eestis seda kahjuks ei ole), aga samuti tohutult seltskondlik ja lõbus mäng lihtsate reeglitega. Maksab ta suht palju (ca 500). Vaadake youtubest videot nimega "Jungle speed madness" - tavaliselt on pulk küll laua peal ringi keskel, mitte teises toas.
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
Me mängisime viinaga nii, aga ajavahe oli nõks suurem.
Samuti on ka kabet mängitud ja isegi malet, kuna kellelgi olid spetsiaalsed male-joomis-mängu nupud aka kujundatud pitsid.
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
LOL @ võimatu.Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitustPuhumine
1l viina (sobib ka muu kangem naps), 1 pits ja pakk kaarte.
Kaardipakk asetatakse pudeli peale ja hakatakse kaarte maha puhuma. Iga puhumise korral võimalik kasutada ühte hingetõmmet. Kaotab see, kes viimase kaardi maha puhub - pits viina sisse.
Üldjuhul lepitakse kokku, et 4-5 kaardi pealt pannakse pakk uuesti peale, kuna 2-3 kaarti on suht võimatu puhuda, eriti kui mäng on üle poole tunni kestnud.
lõbus tuju garanteeritud.
Mu sõpradest olid mitmed täpselt ühe peale puhuma õppinud. Nad mängisid seda päris palju ka eelmine suvi - puhumiseksperdid.
Comment
-
Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!
See puhumismäng on jah tore, isegi seda mängitud. Ainult tuleb olla ettevaatlik kui mängida ütleme kolmekesi ja pole väga kogenud. Need pitsid tyhjenevad siis juba päris hea tempoga.
Ja male kohta: mul sõbral on kodus 80x80 cm laud. Tõmbas sinna ruudustiku peale ja saimegi malelaua. Nuppudeks õllepudelid ja mängitakse võistkondadega. Need spetsiaalsed malelauad on suht magedad. Pitsid on äärmiselt väikselt ja suht ebamugav on mängida. Lisaks läks meil suht kiiresti paar pitsi katki.
Ja tõesti, see 100 on ikka suht elukutselistele :D
Comment
TC
Comment