Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #31
    Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

    Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Ja tõesti, see 100 on ikka suht elukutselistele :D
    Te tegime long drinkidega sama mängu Norras. Väga sick tulemus oli igatahes, kuskil 50 minutiga oli alko otsas ja 10 inimest purjus :P

    Pidime kange peale üle minema :D

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #32
      Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

      Algselt postitas Uniquest Vaata postitust
      LOL @ võimatu.
      Mu sõpradest olid mitmed täpselt ühe peale puhuma õppinud. Nad mängisid seda päris palju ka eelmine suvi - puhumiseksperdid.
      Kirjas oli suht võimatu. Aga kui peale poolt pudelit puhutakse 1 kaardi peale, siis kõvad poisid.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #33
        Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

        malet saab väga edukalt ka mängida joomismänguna - võtad vastaselt etturi ära - 1 pits, ratsu ja oda - 3 pitsi, vanker 5 pitsi, lipp 9 ja matt - 10 pitsi.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #34
          Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

          Puhumismäng on ülikõva teema ja peab nõustuma, et alates 5 kaardist pitsil läheb alles huvitavaks. :D

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #35
            Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

            aju ei võta vist, või seletage seda puhumist vähe paremini

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #36
              Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

              1 lihtne mäng: Mängijad istuvad ringis ning laua keskel on 1 pits, mis on viina täis. Mängija proovib visata mündi pitsi. Visata tuleb lauapõrkest( nagu omal ajal sai tazosi või neid asju visatud). Kui läheb täiesti mööda, siis on järgmise venna kord. Kui läheb sisse, joob järgmine vend. Kui läheb vastu pitsi äärt, aga põrkab tagasi välja, joob viskaja ise. IIZI

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #37
                Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                kes seda parmumündileotusvedeliku viina ikka tahaks

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #38
                  Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                  Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                  kes seda parmumündileotusvedeliku viina ikka tahaks
                  me

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #39
                    Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                    kui segi oled, siis suht savi. Aga ära põe Monk, pese münt ära

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #40
                      Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                      Üks veider mäng on uluk. Mängijad hakkavad ringis arve loendama ja kui tuleb seitsmega jaguv arv (7, 14, 21, ...) või seitset sisaldav arv (7, 17, 27, ...), siis peab mängija arvu asemel ütlema "uluk" ja loendamise ring hakkab teistpidi käima. Kes eksib, see joob.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #41
                        Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                        mänguks "karu tuleb ,karu läheb"
                        0.5L klaas/kann valatakse õlut täis ja hakatakse ringiratast seal rüüpama ,peale igat lonksu valatakse nii palju viina asemele ,et klaas oleks täis ja see voor kestab niikaua kuniks klaasis ainult viin. ehk siis "karu tuleb"
                        "karu läheb " tähendab et hakatakse klaasist viina rüüpama ja peale igat lonksu valatakse asemele õlut kuniks klaasis ainult õlu. peale seda on suitsupaus ja alustatakse uuesti
                        0,5l asemel võib ka midagi suuremat olla kui rahvast rohkem või joojad kõvemad.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #42
                          Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Üks veider mäng on uluk. Mängijad hakkavad ringis arve loendama ja kui tuleb seitsmega jaguv arv (7, 14, 21, ...) või seitset sisaldav arv (7, 17, 27, ...), siis peab mängija arvu asemel ütlema "uluk" ja loendamise ring hakkab teistpidi käima. Kes eksib, see joob.
                          see mu lemmik joomamäng.
                          erti lahe kui uluki asemel peab ütlema 2nr suurema nr kui eelmine inimene ütles vms.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #43
                            Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                            see käib kaheksaga ja nimi on bong...
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #44
                              Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              see mu lemmik joomamäng.
                              erti lahe kui uluki asemel peab ütlema 2nr suurema nr kui eelmine inimene ütles vms.
                              Mulle endale ka jubedalt meeldib ja järgmine kord proovime seda Su pakutud varianti.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #45
                                Re: Joomamängud ja Seltskonnamängud, soovitusi ja nõuandeid!?!

                                Haha, proovige nii, et ostke mingi 6pack näkku ja hakkake tavaliste viru valge viinapitsidega seda jooma niimoodi, et stopperi pealt võtab üks aega ning täpselt iga 1 minuti tagant laksad pitsi õlut sisse, kirjutage rekord siia :D Mul üks sõber sai vist 70 midagi aga ta on suht kõva kõriga poiss ka :)

                                Comment

                                Working...